Gjithë Kosova | MerrJep

Makina , 466541
Elektronika , 146061
Vendbanime , 145878
Biznes dhe punë , 102863
Të tjera , 52062
18 Nën 12:55
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 01:36 Banesa , Lipjan

RINI-SHITET BANESA 89.60m2 LAGJA DOKTORVE

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 01:36 Vetura , Ferizaj

Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 01:36 Shtëpi , Besianë

Shitet shtepia luksoze

Numri i dhomave: > 10
Sot 01:36 Banesa , Prishtinë

banes me qera ulpijan 250e

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 01:36 Banesa , Prishtinë

Banesa 113m2

89 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:35 Banesa , Prishtinë

URGJENT APARTAMENT I RI NE PLAZH DURRES PRAN DETIT

42 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 01:35 Banesa , Prishtinë

RINI-SHITET BANESA -LOKALI 68m2NE DARDANI

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Në fillim