Gjithë Kosova | merrjep.com

Makina , 449390
Vendbanime , 143546
Elektronika , 141616
Të tjera , 49367

Sot 01:14 Vetura , Burim

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS TARGA TE HUAJA

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:14 Vetura , Vushtrri

• Blejm Gjitha Veturat Pa Dogan ose RKS 2000-2019✅

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:14 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-01 >Blejm Vetura me Defekte dhe Aksident

6 777 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:14 Banesa , Prishtinë

Banes Super Moderne me Qira ne Fush Kosov

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:14 Vetura , Drenas

������ BLEJM VETURA ������ TË GJITHA MODELET

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:14 Banesa , Prishtinë

OFERT - Banes me Qira ne Tokbashqe 130 EURO

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 01:14 Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira ne Lagjen e Muhaxherve

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 01:14 Vetura , Viti

BLEJM VETURA VW BMW AUDI MERCEDES OPEL

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:14 Banesa , Prishtinë

Banes Super Moderne me Qira ne Qender

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 01:14 Vetura , Drenas

❗️Blejm Veura -Vollon Anglez Blej vetura me Defekt

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:14 Vetura , Deçan

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ TIMON ANGLEZ , PA DOGAN

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:14 Vetura , Therandë

BLEJM VETURA ME DEFEKTT AKSIDENTUAR VW BMW AUDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:13 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Dardani te Qerdhja

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:13 Vetura , Burim

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ ME AKSIDENT - ANGLEZE

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:13 Vetura , Malishevë

Kompania"AUTO/ZONA" Blejm Vetura Gjith Kosoven��

17 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 Vetura , Burim

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 Vetura , Mitrovicë

BMW 120d Twin Power Automatik (8G) 2013

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:13 Vetura , Dardanë

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim