MAKINA , 440153
VENDBANIME , 143985
ELEKTRONIKA , 138261
TË TJERA , 47821

Sot 14:37 Vetura , Pejë

��AUTO-TREGU��BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 Vetura , Prishtinë

SHES VETUREN PEZHO 508

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:37 Vetura , Viti

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira ne Ulpian

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira te Shtepia e Pleqve - 150 EURO

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Banes Komode me Qira te Parku i Qytetit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:37 Vetura , Malishevë

��AUTO-TREGU��BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:37 Vetura , Pejë

Mercedes 312 Me Dogan Frigo dhe Hebebin

5 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Aktash te OSCE-ja

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:37 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0Sdi 2005 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 Vetura , Lipjan

��AUTO-TREGU��BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim