Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 526217
Elektronika , 163683
Vendbanime , 158715
Biznes dhe punë , 120906
Të tjera , 62428
10 Korr 23:07
Linku:
,

Garsoniera me qira në Dardani

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 21:17 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:17 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:17 ,

Banes me qera ne B.Diellit me Termokos 230E

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 21:17 ,

⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:17 ,

Shitet banesa në Gjilan 95 m2

49 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 21:17 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT

1 111 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 21:17 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:17 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:17 ,

Banesa: me qira per afarizem ( zyre) Prishtiene -

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 21:17 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

BLEJM VETURA MERCEDES BMW AUDI VW

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim