Gjithë Kosova | merrjep.com

Makina , 443107
Elektronika , 139704
Vendbanime , 132498
Të tjera , 47688

Sot 01:21 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Ulpian

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 01:21 Vetura , Dardanë

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:21 Vetura , Vushtrri

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:21 Vetura , Burim

AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT

9 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:21 Vetura , Prizren

AUTO-01 BLEJ GJITHA VETURAT DEFEKT AKSIDENT ����

7 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:21 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Mat - 200 Euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:21 Vetura , Ferizaj

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - ME AKSIDENT

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:21 Vetura , Gjakovë

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS PA DOGAN

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:21 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-01 >Blejm Vetura me Defekte dhe Aksident

6 777 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:21 Vetura , Besianë

**Blejm Gjitha Modelet e Veturave Gjith Kosoven**

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:21 Vetura , Malishevë

❌❌❌ BLEJM VETURA ❌❌❌ TË GJITHA MODELET

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:21 Banesa , Prishtinë

Super Ofert - Banes 3 Dhomshe me Qira ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 01:21 Vetura , Dragash

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ PA DOGAN RKS

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:21 Vetura , Gjilan

AUTO1 BLEJM VETURT QE NUK I PERDORNI VW BMW MERCED

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:21 Vetura , Besianë

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - TARGA TE HUAJA

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:21 Vetura , Viti

BLEJM VETURA VW BMW AUDI MERCEDES OPEL

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:21 Vetura , Lipjan

❌❌❌ BLEJM VETURA ❌❌❌ TË GJITHA MODELET ( 2000-2017

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:21 Vetura , Vushtrri

• Blejm Gjitha Veturat Pa Dogan ose RKS 2000-2019✅

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:21 Vetura , Therandë

BLEJM VETURA ME DEFEKTT AKSIDENTUAR VW BMW AUDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:21 Vetura , Prizren

AUTO-01 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:21 Vetura , Artanë

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:21 Vetura , Burim

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:21 Vetura , Kastriot

❌❌❌ BLEJM VETURA ❌❌❌ TË GJITHA MODELET

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:21 Vetura , Burim

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS TARGA TE HUAJA

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:21 Vetura , Mitrovicë

BMW 120d Twin Power Automatik (8G) 2013

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:21 Vetura , Drenas

❗️Blejm Veura -Vollon Anglez Blej vetura me Defekt

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:21 Vetura , Rahovec

AUTO1 BLEJM VETURA VwBMW.AUDI.MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:21 Vetura , Drenas

������ BLEJM VETURA ������ TË GJITHA MODELET

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim