Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 526217
Elektronika , 163683
Vendbanime , 158715
Biznes dhe punë , 120906
Të tjera , 62428
05 Korr 17:08
Linku:
,

VW Golf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:15
Linku:
,

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: 5

25 Gush 21:50 ,

Qeremide

0,15 EUR

13 Nën 11:55 ,

Tjegulla

0,2 EUR

27 Shk 10:41 ,

Kollomoq

0,25 EUR

23 Sht 15:57 ,

Materiali i shtepise

Numri i dhomave: 8
13 Mar 15:12 ,

Mjedrra (pipa)

0,25 EUR

08 Tet 00:56 ,

Crep

0,1 EUR

15 Nën 22:53 ,

QEREMIDE

0,15 EUR

30 Dhj 01:32 ,

Qeremide

0,25 EUR

13 Dhj 11:45 ,

Bëj Qdo Punē

0,3 EUR

Në fillim