Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 533102
Elektronika , 165249
Vendbanime , 162369
Biznes dhe punë , 124292
Të tjera , 63888
Dje 22:37
Linku:
,

LOKALI 180m2 me QIRA ne RRUGEN C

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
13 Gush 18:22
Linku:
Shitorja ,

3100

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Gush 12:45
Linku:
,

Skoda Fabia 1.6 D e vitit 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 06:52 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 06:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 06:52 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:52 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 06:52 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:52 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:52 ,

Land Rover Diskovery 4 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim