Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 542159
Elektronika , 168196
Vendbanime , 166895
Biznes dhe punë , 127331
Të tjera , 66255

Sot 04:13 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:13 ,

*AUDI A8 3.0 DIZELL S-LINE RKS 1 VIT 1 PRONAR

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:13 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 04:13 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:13 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:13 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:13 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:13 ,

BMW X5 3.0D M-SPORT PACKET

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:13 ,

MRCEDES-a170 DIZEL RKS 1 PRONAR 2 QELSA 190km

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim