Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 518354
Elektronika , 161257
Vendbanime , 158073
Biznes dhe punë , 118165
Të tjera , 60207
02 Qer 23:09
Linku:
,

Shitet BANESA ISH SHTETRORE 80m2

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 13:22
Linku:
,

Shitet banesë në Prishtinë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40

Sot 13:32 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven nga viti 2000-2020

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:32 ,

Q04 Banesa me Qera ne Qender mbrapa Hotel sirius

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Në fillim