Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw | Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:32 Vetura , Besianë

BMW 3.0 530 AUTOMATIK VP 2010 RKS 1 VIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:21 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:21 Vetura , Besianë

MERCEDES S350 CDI 4Matic 286ps Long FACELIFT RKS

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:16 Vetura , Besianë

BMW 730 3.0 Diesel Full Opsion

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:57 Vetura , Besianë

BMW 218 TWIN TURBO DIESEL

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 Shitorja Vetura , Besianë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:31 Shitorja Vetura , Besianë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:07 Shitorja Vetura , Besianë

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES WV OPEL ����

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 11:17 Vetura , Besianë

BMW 530D

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 21:23 Vetura , Besianë

Toyota

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 23:23 Vetura , Besianë

BMW 530

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 14:01 Vetura , Besianë

Transporter T5 2.5 Tdi Manual 6 Shpejtsi Rks 1 Vit

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 18:29 Vetura , Besianë

Nissan Patrol 420Hp

22 000 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:46 Vetura , Besianë

Shitet pasat b7 1.6 td(i) 2012 i posa doganuar rks 1 vit

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 09:48 Vetura , Besianë

BMW 3.0 530 AUTOMATIK VITI 2010 RKS 1 VIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW bmw Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione