06 Pri 15:54 Vetura , Besianë

Shiten

350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 07:13 Vetura , Besianë

Gjenerator disel 8 kw

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 16:16 Vetura , Besianë

shitet urgjente gollfe treshe

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 08:43 Vetura , Besianë

Dyer dhe dritare te drurit

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim