Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Industri dhe Punëtori


Objekte për industri dhe punëtori në shitje dhe me qera. Kërko shpallje për objekte afariste dhe gjej lokal me qera, objekte afariste me qera, depo industriale me qera, objekte për biznes me qera, magazina me qera, podrum me qera, lokal afarist me puntori, kapanon metali, objekt industrial, puntori, autoservis dhe objekte tjera afariste në Kosovë.
Sot 09:11 Industri dhe Puntori , Lipjan

Senviq Panella

25 EUR

Dje 09:51 Industri dhe Puntori , Gjilan

Ipet pllaci me qira

5 EUR / muaj

30 Tet 10:05 Industri dhe Puntori , Kastriot

Lokal me qera

500 EUR / muaj

26 Tet 00:03 Industri dhe Puntori , Gjilan

Ipet me qera

550 EUR / muaj

12 Tet 14:55 Industri dhe Puntori , Prishtinë

Ofrohet lokali me QERA 200m2

1 100 EUR / muaj

10 Tet 12:32 Industri dhe Puntori , Klinë

Leshohet lokali me qera.

190 EUR / muaj

22 Sht 18:25 Industri dhe Puntori , Prizren

Lokal

350 EUR /

22 Sht 18:14 Industri dhe Puntori , Prizren

Lokal

350 EUR / muaj

22 Sht 10:54 Industri dhe Puntori , Gjilan

Lokali + bodrumi ipet me Qira

500 EUR / muaj

20 Sht 11:36 Industri dhe Puntori , Prizren

OBJEKT ME QERA

1 EUR / muaj


Jeni duke kërkuar puntori apo hapësirë industriale të përshtatshme për veprimtarinë tuaj? Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të objekteve industriale dhe puntori në lokacione të ndryshme të Kosovës.


Puntori dhe objekte industriale në shitje dhe me qera


Përzgjedhje e madhe e hapësirave për puntori dhe objekte industriale në MerrJep.com. Kërko shpallje për puntori dhe objekte industriale në shitje dhe me qera dhe gjej lokale, objekte afariste, depo industriale, objekte për biznes, magazina, podrum, lokal afarist me puntori, kapanon metali, objekt industrial, puntori, autoservis dhe hapësira tjera industriale dhe punëtori në gjithë Kosovën.


Blej, shit apo lësho me qera në MerrJep.com


Shpallje për objekte industriale dhe puntori në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për puntori dhe objekte industriale në shpalljet për lokale, objekte afariste, depo industriale, objekte për biznes, magazina, podrum, lokal afarist me puntori, kapanon metali, objekt industrial, puntori, autoservis dhe hapësira tjera afariste në MerrJep.com.


Nëse keni puntori apo objekte industriale për të shitur apo për të lëshuar me qera regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për objektin që dëshironi të shisni apo të lëshoni me qera dhe gjej blerësin potencial në mesin e shpalljeve për puntori dhe objekte industriale në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione