Prizren | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste


16 Korr 16:43 ,

Lokali jepet me Qira

300 EUR / muaj

31 Maj 14:29 ,

Zyre me qera !!!

300 EUR / muaj

14 Maj 11:10 ,

Lokali jepet me qera

400 EUR / muaj

14 Maj 11:00 ,

Objekti

11 EUR

27 Mar 02:18 ,

Lokal me qera

150 EUR / muaj

Në fillim