Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Hapsirë afariste | Zyra

Dje 18:38 ,

Lokal 100m2

250 EUR / muaj

Në fillim