Zyre në Shitje dhe me Qera

Zyre në shitje dhe me qera. Kërko shpallje për zyre, zyre juridike, ordinancë specialistike, call center dhe hapësira tjere afariste në lokacione të ndryshme të Prishtinës. Gjej zyre me qera në Ulpianë, Lakrishte, Dragodan, Pejton, Veternik, Breg të diellit, Aktash dhe qytete tjera të Kosovës.


20 Qer 15:11 ,

3 kate me qira

1 700 EUR / muaj

17 Maj 23:08 ,

Lokal me qera

300 EUR

15 Maj 21:54 ,

Ipet me qira

400 EUR / muaj

Jeni duke kërkuar zyre në shitje dhe me qera? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të objekteve afariste të përshtatshme për zyre të ndryshme si zyre juridike, ordinancë specialistike, call center dhe hapësira tjera afariste në gjithë Kosovën.

Zyre në shitje dhe me qera

Përzgjedhje e madhe e hapësirave për zyre në MerrJep.com. Kërko shpallje për zyre në shitje dhe me qera dhe gjej zyre, zyre juridike, ordinancë specialistike, call center dhe hapësira tjera afariste në në lagje të ndryshme të Prishtinës si Ulpianë, Lakrishte, Dragodan, Pejton, Veternik, Breg të diellit, Aktash, Dardani dhe qytete tjera të Kosovës me çmimet më të volitshme në treg.

Shiko shpalljet për zyre në shitje dhe me qera dhe gjej hapësirën ideale për ju në mesin e 901 shpalljeve për zyre në MerrJep.com.

Blej dhe shit zyre në MerrJep.com

Shpallje për zyre në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për zyre në shpalljet për zyre juridike, ordinancë specialistike, call center dhe hapësira tjera afariste në MerrJep.com.

Nëse keni zyre për të shitur apo për të lëshuar me qera regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për zyren që dëshironi të shisni apo të lëshoni me qera dhe gjej blerësin potencial në mesin e shpalljeve për zyra në gjithë Kosovën.
Në fillim