Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Të gjitha në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:18 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Shiten

120 EUR

Sot 07:43 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Shiten dujt e sanes

150 EUR

Sot 07:40 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Lopa

1 700 EUR

04 Qer 08:21 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Mulli

520 EUR

02 Qer 21:19 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Pitbull

250 EUR

31 Maj 09:29 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

cerada

40 EUR

29 Maj 09:46 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

viqa

28 Maj 13:45 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Miser

13 EUR

26 Maj 15:31 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Detelin

2 EUR

26 Maj 00:53 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Qen

25 Maj 00:04 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Shitet sillazhi

2 EUR

24 Maj 13:41 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Shitet biku

23 Maj 00:04 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Lop qumshtore

1 700 EUR

22 Maj 07:43 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Qen

1 EUR

20 Maj 16:46 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Shitet

120 EUR

19 Pri 20:24 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Shitet biku

19 Pri 18:43 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Shiten 3 dhi 6 keca

750 EUR

17 Pri 14:22 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Miser

08 Pri 21:52 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Duj

2 EUR

04 Pri 18:25 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

BALLA

03 Pri 21:20 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

Kingja 40 copa

120 EUR

03 Pri 16:22 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

19 copa dele 2 desh

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione