Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë - Gjeni shpallje për lopë, dhi, pula dhe kafshë tjera shtëpiake në shitje

MerrJep ka një gamë të gjerë të kafshëve të fermave, secila me karakteristikat e veta unike dhe interesante. Nga pulat që ju pëlqen të vendosin vezët e saj në vendet më të pazakonta, deri tek delet që janë gjithmonë të parat për të shkelur në bar në pranverë.


Shikoni shpalljet për kafshë të ndryshme në shitje dhe gjeni lopë, viç, pula, dele, zogj, edha, dhi alpine, gusa, kingja, gjela, qen dhe kafshë tjera ferme në MerrJep.com.

22 Nën 11:00 Kafshë në fermë , Drenas

mshtjerra

700 EUR

21 Nën 15:03 Kafshë në fermë , Lipjan

Shitet lopt

01 Nën 21:29 Kafshë në fermë , Viti

shitet mushtjera URGJEND

770 EUR

27 Tet 11:53 Shitorja Kafshë në fermë , Ferizaj

San 0.70cent duji

1 EUR

Shitësit të Besuar
03 Tet 07:24 Kafshë në fermë , Dardanë

Kamenicë

28 Sht 19:52 Kafshë në fermë , Prishtinë

bunja onix

06 Sht 20:24 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lopa me viq

25 EUR

28 Maj 17:50 Kafshë në fermë , Burim

Dhit

75 EUR

19 Mar 18:02 Kafshë në fermë , Drenas

shes dhi

01 Mar 17:41 Kafshë në fermë , Mitrovicë

lopa

01 Mar 01:24 Kafshë në fermë , Mitrovicë

sillazh

13 Shk 09:52 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet zagari

1 EUR

08 Shk 21:50 Kafshë në fermë , Mitrovicë

sillazh

17 Jan 23:53 Kafshë në fermë , Pejë

Shes

1 EUR

23 Dhj 15:32 Kafshë në fermë , Pejë

Shitet posterrma bio

1 EUR

21 Dhj 19:25 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet

09 Dhj 06:49 Kafshë në fermë , Skenderaj

SHitet

18 Sht 21:28 Kafshë në fermë , Gjilan

Lop

15 Sht 21:15 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shes knosji jan 5 copa

20 EUR

29 Gush 21:21 Kafshë në fermë , Vushtrri

Shes mshtirren

560 EUR

14 Gush 22:36 Kafshë në fermë , Gjilan

gusa

1 EUR

09 Gush 20:45 Shitorja Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten

1 EUR

09 Gush 10:22 Shitorja Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten

1 EUR

18 Korr 10:58 Kafshë në fermë , Skenderaj

shiten

13 Qer 05:20 Kafshë në fermë , Gjakovë

Klysh te sharit

150 EUR

23 Maj 13:25 Kafshë në fermë , Drenas

qen i sharrit

220 EUR

22 Maj 22:26 Kafshë në fermë , Drenas

Qen i sharrit.

220 EUR

13 Maj 20:47 Shitorja Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

1 EUR

13 Pri 18:57 Kafshë në fermë , Gjilan

Mshtjerr

1 050 EUR

23 Mar 18:22 Kafshë në fermë , Drenas

Barnatore Buqësore Komoran

03 Mar 13:03 Kafshë në fermë , Therandë

shitet

22 EUR

24 Jan 19:04 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Viq

20 Jan 15:48 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Duj sane

19 Jan 23:25 Kafshë në fermë , Ferizaj

Llaktafriz

1 000 EUR

27 Dhj 13:56 Kafshë në fermë , Drenas

Viq femer

1 EUR

06 Dhj 12:56 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Sillazh

20 Nën 21:11 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shesim Pula

17 Tet 22:29 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet pitbulli

200 EUR

02 Tet 22:33 Kafshë në fermë , Drenas

Shes

Jeni duke kërkuar kafshë ferme shtëpiake? Ju tashmë jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Platforma MerrJep.com ofron shumëllojshmëri të kafshëve fermere me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Shitja e kafshëve


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu përzgjedhjen e kafshëve fermere nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërkoni shpallje për kafshë në fermë dhe gjej lopë, viq, pula, dele, mzat, zogjë, edha, dhi alpine, gusa, kingja, gjela, qen, qura dhe kafshë tjera dhe kafshë tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Pavarësisht nëse jeni një adhurues i kafshëve apo jo, këto janë disa kafshët unike që mund t'i gjeni në MerrJep.com dhe që ia vlen të merren parasysh për fermën tuaj. Ata mund të mos jenë aq të lehtë për t'u kujdesur sa qeni ose macja mesatare, por ato absolutisht do ta bëjnë fermën tuaj të spikasë.


Lopë


Lopët janë kafshët më të rëndësishme për njerëzimin. Lopët janë familjare, miqësore dhe për disa prej nesh, ata janë pjesë e familjes. Nëse i doni lopët aq shumë sa ne - ose edhe më shumë - kjo është mundësia juaj të blini lopë holandeze, lopë qumështore apo lopë me viç në MerrJep.com.


Pula


MerrJep.com është një vend ideal për këdo që kërkon pula në shitje. Ne jemi këtu për të siguruar pulat më të mira organike, me rreze të lirë, të ushqyer me bar dhe kullota. Merrjep ofron për shitje pula amarok, astrollop, hempsir, italianer, vinadota, pula amerikane dhe më shumë.


Dele


MerrJep ofron raca të rralla dhe e mrekullueshme të deleve të cilat mund të konsiderohen si shtesa të mrekullueshme për çdo fermë. Ato janë të lehta për tu mbledhur, kanë nevojë për shumë pak ushqim ose ujë dhe do të shtojnë një prekje çuditshëm në çdo fermë. Në këtë kategori ju mund të gjeni dele romanov, dele spanjolle, dele gjermane etj.


Shisni kafshë ferme në MerrJep.com


Nëse keni kafshë ferme për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për kafshë shtëpiake dhe gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për kafshë ferme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione