Dele - Gjeni shpallje për raca të ndryshme të deleve në MerrJep.com

MerrJep ka në dispozicionin tuaj një gamë të gjerë delesh. Në këtë kategori ju mund të gjeni një larmi të madhe delesh me madhësi, moshë dhe ngjyra të ndryshme. Ju do të gjeni, për shembull, dele të bardha ose të zeza në asortimentin tonë.

15 Korr 19:11 ,

Dele

1 EUR

15 Korr 11:10 ,

Dele

120 EUR

Delet janë një pjesë e rëndësishme e shumë ndërmarrjeve bujqësore apo fermave dhe përdoren për një numër qëllimesh, përfshirë sigurimin e leshit dhe mishit. Delet njihen gjithashtu për qumështin e tyre cilësorë, i cili mund të përpunohet në djathë dhe produkte të tjera të qumështit


Nëse edhe ju jeni të interesuar të shtoni një dele në fermën apo ndërmarrjen tuaj bujqësore dhe të prodhoni qumësht apo djathë deleje si dhe të merreni me përpunimin e mishit apo leshit, më poshtë mund të shihni se cilat janë racat e deleve që mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Shitja e deleve në MerrJep.com


Nëse jeni fermer dhe jeni duke kërkuar të shtoni një dele në fermën tuaj, atëherë, ju tashmë jeni në vendin e duhur. MerrJep.com ofron një larmi të gjerë të deleve nga racat më të njohura në shitje.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të mund të gjeni dele nga raca të ndryshme duke përfshirë dele Romanov, dele spanjolle, dele gjermane, dele bardhoka, dele Sharri, dele Rude dhe raca tjera delesh.


Pse MerrJep është vendi i duhur për të blerë dhi?


Me mbi 70.000 vizitorë ditorë, MerrJep mban primatin e platformës më të madhe për tregti në Kosovë.


Marrë parasysh këtë fakt, të gjithë fermerët dhe personat e interesuar për blerje të dhive bëhen bashkë në një vend të vetëm ku përmbushin kërkesat apo ofrojnë dhi në shitje.


Sigurohuni që të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të deleve apo të shkruani në kutinë e kërkimit fraza kërkimi që do t'ju ndihmojnë në kërkimin tuaj si "dele Romanov", "dele Spanjolle", "dele Gjermane" etj.


Pasi të kërkoni në këtë mënyrë, ju do të shihni shpallje që ju përshtaten rezultateve tuaja të kërkimit. Kjo do ta bëjë më të lehtë zgjedhjen e deles që plotëson kërkesat tuaja.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione