Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viqin - Kafshë në fermë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viqin,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Viqin Të gjitha | Kafshë në fermë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:09 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lop bars 8 muj e gjys

Sot 19:21 Kafshë në fermë , Gjilan

Shiten dy lop me vjeta

4 500 EUR

Sot 17:58 Kafshë në fermë , Kastriot

SHITET LOPA BARS.

1 800 EUR

Sot 17:43 Kafshë në fermë , Gjilan

Shes viqin mashkull shyt extra

950 EUR

Sot 17:16 Kafshë në fermë , Lipjan

Shes viqin

Sot 15:29 Kafshë në fermë , Malishevë

viqi mashkull 3 jav

400 EUR

Sot 10:03 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Viqi mashkull

430 EUR

Dje 06:12 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

1 030 EUR

23 Sht 16:35 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

1 030 EUR

23 Sht 15:19 Kafshë në fermë , Dardanë

Shiten lopte

20 Sht 11:47 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

1 030 EUR

19 Sht 23:24 Kafshë në fermë , Vushtrri

Shes viqin

18 Sht 23:36 Kafshë në fermë , Lipjan

Viq

1 030 EUR

18 Sht 22:53 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop me viq

2 050 EUR

18 Sht 22:42 Kafshë në fermë , Pejë

Viqi mashkull

16 Sht 16:30 Kafshë në fermë , Drenas

U shit

520 EUR

15 Sht 13:40 Kafshë në fermë , Drenas

Shes viqin mashkull limozin

680 EUR

14 Sht 20:26 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet

1 EUR

13 Sht 13:39 Kafshë në fermë , Burim

Sh v mashkull 6jav

13 Sht 12:04 Kafshë në fermë , Vushtrri

Shitet viqi mashkull

123 EUR

11 Sht 09:05 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet lopa

11 Sht 01:28 Kafshë në fermë , Kastriot

Shes viqin

11 Sht 00:45 Kafshë në fermë , Shtërpcë

Shes lopen Jorsey danish

2 500 EUR

08 Sht 19:55 Kafshë në fermë , Drenas

Viq mashkull

700 EUR

06 Sht 14:27 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet

550 EUR

03 Sht 20:05 Kafshë në fermë , Ferizaj

viqa

03 Sht 07:47 Kafshë në fermë , Mitrovicë

viqi femer

350 EUR

01 Sht 17:26 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shes lopen se bashku me viq

2 300 EUR

01 Sht 01:10 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viq

31 Gush 19:25 Kafshë në fermë , Ferizaj

Viq

1 EUR

31 Gush 18:56 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet lopa

2 200 EUR

30 Gush 12:52 Kafshë në fermë , Ferizaj

Viq

1 EUR

28 Gush 01:22 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet lopa

4 EUR

22 Gush 20:47 Kafshë në fermë , Besianë

Shes viqin

850 EUR

22 Gush 20:47 Kafshë në fermë , Besianë

Shes viqin

850 EUR

22 Gush 20:47 Kafshë në fermë , Besianë

Shes viqin

850 EUR

19 Gush 03:44 Kafshë në fermë , Deçan

Viq femer

370 EUR

18 Gush 19:39 Kafshë në fermë , Viti

Shitet viqi mashkell

17 Gush 19:15 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shes viqin

12 Gush 11:05 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shes viqin 7 muajsh

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viqin | Të gjitha | Kafshë në fermë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Viqin në kategorinë Kafshë në fermë
  • viqin në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • viqin në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Viqin në kategorinë Shërbime
  • Viqin në kategorinë Vetura
  • Viqin në kategorinë Traktorë
  • Viqin në kategorinë Hapsirë afariste
  • Viqin në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Viqin në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Viqin në kategorinë Kafshë shtëpiake

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione