Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pul | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pul,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pul Të gjitha | Kafshë në fermë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Jan 03:57 Kafshë në fermë , Pejë

Shes pul e gjel

1 EUR

16 Dhj 21:28 Kafshë në fermë , Lipjan

kolibe

16 Dhj 19:14 Kafshë në fermë , Lipjan

Kolibe

50 EUR

16 Dhj 12:54 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Pula

20 Nën 17:01 Kafshë në fermë , Lipjan

Shiten shotat

65 EUR

10 Qer 14:05 Kafshë në fermë , Pejë

Shes pul e gjel

25 EUR Price Reduced

02 Qer 23:32 Kafshë në fermë , Skenderaj

pula

70 EUR

14 Pri 16:28 Kafshë në fermë , Malishevë

Pauna

400 EUR Price Reduced

01 Pri 23:23 Kafshë në fermë , Burim

Shitet

24 Mar 21:09 Kafshë në fermë , Vushtrri

Pul me zoj

35 EUR

24 Mar 21:09 Kafshë në fermë , Vushtrri

Pul me zoj

40 EUR

21 Mar 20:42 Kafshë në fermë , Vushtrri

Pul me zoj

50 EUR

14 Mar 21:50 Kafshë në fermë , Vushtrri

Pul klluq

35 EUR

09 Mar 06:54 Kafshë në fermë , Vushtrri

Pul klluq

35 EUR

03 Mar 16:48 Kafshë në fermë , Klinë

Shes pul dhe gjel

22 Shk 21:12 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet pul e gjel

30 Jan 23:30 Kafshë në fermë , Artanë

Pul

50 EUR

29 Sht 11:15 Kafshë në fermë , Vushtrri

Pul klluq

15 EUR

29 Sht 10:57 Kafshë në fermë , Vushtrri

Pul me zoj

40 EUR

14 Sht 20:46 Kafshë në fermë , Deçan

shiten

12 Sht 19:34 Kafshë në fermë , Drenas

Pula

27 Qer 14:32 Kafshë në fermë , Vushtrri

Vezë katundi BIO

17 Qer 18:04 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten kikirkat

16 Qer 15:04 Kafshë në fermë , Besianë

Pul me zoj

25 EUR

10 Qer 23:03 Kafshë në fermë , Gjilan

Pula Knojsi

25 Maj 09:25 Kafshë në fermë , Malishevë

Pul Orpington Klluq

20 EUR

13 Maj 15:17 Kafshë në fermë , Besianë

Pula

05 Maj 01:39 Kafshë në fermë , Lipjan

Pul me zoj

19 Pri 16:56 Kafshë në fermë , Ferizaj

Pula

1 EUR

02 Pri 08:50 Kafshë në fermë , Prishtinë

Vez katundi

1 EUR

19 Mar 13:41 Kafshë në fermë , Drenas

Kerkoj pula klluq

15 EUR

17 Mar 20:32 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Veze Katuni bio

6 EUR

15 Mar 04:40 Kafshë në fermë , Skenderaj

Plymothrok

75 EUR

15 Mar 00:20 Kafshë në fermë , Skenderaj

plymothrok

75 EUR

12 Mar 18:15 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shiten australorp

65 EUR

09 Mar 21:44 Kafshë në fermë , Prishtinë

Inkubator per qeljen e zogjve

180 EUR Price Reduced

03 Mar 13:58 Kafshë në fermë , Pejë

pul dhe gjel

1 EUR

30 Jan 19:34 Kafshë në fermë , Vushtrri

Pul me zoj

35 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pul | Të gjitha | Kafshë në fermë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Pula Pula Pula Pula Pula pula Pula Pula Pula pula

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione