Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventarë Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:26 Makina dhe vegla industriale , Besianë

brusalica

200 EUR

27 Maj 14:39 Për restorane dhe kafene , Besianë

Shitet frizi i madh

26 Maj 00:55 Paisje për mjeksi , Besianë

ULTRASOUND PER MJEKSI

07 Maj 14:18 Makina dhe vegla industriale , Besianë

Makinë overlook S3

600 EUR

04 Maj 08:00 Për restorane dhe kafene , Besianë

Karrika dhe tavolin

120 EUR

13 Pri 20:13 Të tjera , Besianë

Makine e drejt full automatike dhe overluk

800 EUR

06 Pri 14:14 Për restorane dhe kafene , Besianë

Inventar per Fast Food

05 Pri 23:50 Për restorane dhe kafene , Besianë

qynga

05 Pri 00:14 Makina dhe vegla industriale , Besianë

Makina per paketim te sheqerit

5 000 EUR

23 Mar 02:28 Për restorane dhe kafene , Besianë

SHITET INVERTARI PER KAFE

1 EUR

20 Mar 17:39 Për restorane dhe kafene , Besianë

Shiten

1 EUR

08 Mar 12:12 Për restorane dhe kafene , Besianë

Shitet invertari per kafiteri

1 EUR

06 Mar 14:29 Për restorane dhe kafene , Besianë

Shisha Amy Deluxe

1 EUR

03 Mar 16:23 Makina dhe vegla industriale , Besianë

shes cekullar

1 EUR

28 Shk 08:16 Për shitore/butiqe , Besianë

Arka per para

85 EUR

19 Shk 02:07 Të tjera , Besianë

mikser

26 Jan 16:24 Makina dhe vegla industriale , Besianë

Hillti 805

220 EUR

17 Jan 23:52 Për parukeri / kozmetikë , Besianë

Karrika per frizer

15 Jan 21:34 Për restorane dhe kafene , Besianë

Zile për tavolina restoranti

1 EUR

09 Jan 23:45 Për shitore/butiqe , Besianë

Setra 315 UL

15 000 EUR

09 Jan 16:52 Për shitore/butiqe , Besianë

Setra 315 hd

14 500 EUR

07 Jan 14:08 Për restorane dhe kafene , Besianë

Shitet

02 Jan 03:20 Të tjera , Besianë

Setra 317 Ul

15 000 EUR

09 Dhj 13:59 Të tjera , Besianë

Maqina Per Qepje

03 Dhj 21:03 Për shitore/butiqe , Besianë

rafta

50 EUR Price Reduced

28 Nën 15:32 Të tjera , Besianë

Makine per qepje OVERLUCK

850 EUR

23 Nën 21:10 Për parukeri / kozmetikë , Besianë

karrika per berber

500 EUR

19 Nën 00:24 Për shitore/butiqe , Besianë

RAFTA

100 EUR Price Reduced

11 Nën 17:22 Për shitore/butiqe , Besianë

shiten Kukullat

5 EUR

05 Nën 00:55 Të tjera , Besianë

Grill për pula

2 000 EUR

01 Nën 13:57 Për restorane dhe kafene , Besianë

Qader çadër

450 EUR

30 Tet 17:03 Për shitore/butiqe , Besianë

Ram alumini

30 Tet 17:03 Për shitore/butiqe , Besianë

Ram alumini

28 Tet 00:56 Për mekanikë dhe lavazh , Besianë

Autolarja shitet

3 900 EUR

11 Tet 23:59 Të tjera , Besianë

Gjenerator/Agregat Perkins 38kva

01 Tet 19:27 Për zyrë , Besianë

Shes tavolina

25 EUR

30 Sht 14:55 Të tjera , Besianë

INVERTOR 500W ✅️

90 EUR

14 Sht 04:28 Për shitore/butiqe , Besianë

Makine qepese maqine qepse

300 EUR

13 Sht 20:17 Për zyrë , Besianë

Shes tavolina pune

11 Sht 01:54 Të tjera , Besianë

mercedes vito

1 600 EUR

05 Sht 23:54 Për zyrë , Besianë

Shes tavolina pune

05 Sht 23:54 Për zyrë , Besianë

Shes tavolina pune

05 Sht 23:54 Për zyrë , Besianë

Shes Tavoline

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione