Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventarë Të gjitha në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 22:50 Për restorane dhe kafene , Burim

CARPIGIANI RAINBOW 3

16 500 EUR

28 Shk 08:23 Për shitore/butiqe , Burim

Arka per para

85 EUR

18 Nën 15:56 Për restorane dhe kafene , Burim

makin per shllagë

29 Sht 23:53 Të tjera , Burim

Makin per prerjen e ashtit

08 Korr 22:21 Të tjera , Burim

Frena

35 EUR

14 Nën 13:43 Për shitore/butiqe , Burim

Shiten

1 000 EUR

08 Sht 15:23 Makina dhe vegla industriale , Burim

Shitet

520 EUR

16 Maj 18:43 Të tjera , Burim

Shiten mobiljet

130 EUR

08 Pri 15:48 Për restorane dhe kafene , Burim

shes shporet ALFA

300 EUR

24 Mar 20:11 Të tjera , Burim

Kumore(friz)

5 000 EUR

19 Mar 12:31 Për shitore/butiqe , Burim

Dyer te lokalit

10 Mar 22:38 Makina dhe vegla industriale , Burim

Cirkullar

2 200 EUR

06 Shk 23:49 Të tjera , Burim

Shitet dhome frigoriferike

300 EUR

21 Jan 13:58 Të tjera , Burim

Makinë ngjeshëse 550kg

3 000 EUR

22 Dhj 08:52 Të tjera , Burim

Grill ne shitje

17 Dhj 21:39 Për shitore/butiqe , Burim

Drite me senzor

30 EUR

14 Dhj 18:01 Makina dhe vegla industriale , Burim

Motorrsharr

135 EUR

13 Dhj 09:46 Makina dhe vegla industriale , Burim

Motorr

1 250 EUR

12 Dhj 23:06 Të tjera , Burim

Shitet invertari

12 Dhj 14:04 Për restorane dhe kafene , Burim

enlarse industiale

11 Dhj 08:06 Për restorane dhe kafene , Burim

vakum

01 Dhj 20:12 Makina dhe vegla industriale , Burim

Afcan

3 000 EUR

25 Nën 21:30 Të tjera , Burim

Makine per paketimin e sheqerit

4 500 EUR

13 Sht 22:26 Për shitore/butiqe , Burim

Paisje Per Furre

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Viqa Karrika Mercedes pula Frigorifer Mercedes 250 Per pula Kafe Autolarje Mjelse Furr Per pula renault qen Fritez furre buke freza per traktor Kafeteri burmashin Dhi Dritare per kulm Inventar Llaktofriz inkubator Kompresor Makin per qepje rrobash Mal *Makin per qepje rrobash* Skar Lavaman tavolina pune inoxi vitrin frigorifer istog centrifug per blete Restoran shporet me plin Rafte per market mulliri Kauqa volvo akullore demonterk Furr pulave makin akullore Invertor për rrymë prishtin kockave Kosa Paisje ose inventar per furra buke te perdorura Paisje per furra buke karrika te perdorura vetura Shporet me rrym Boks per qen Co 2 oparata Mulli Invertor shporet per gastronomi Inventar ose paisje per furra buke e miksera te perdorura Inventar ose paisje Furra buke brumatriqe miksera furra te bukes dhe paisje Per pulave Furra per pula Frigorifera Tlviseqe Autolarje karcher Kamijona Rafte për dyqane Pushimore per oborr aparat akullore Grirse per qep Elektromotora Mariners larse Inventer Inventar per furra buke Makin per suvatim me policolor kuzhina Rafta marketi Pushk ajrore Auto larje ne shitje auto larje butika Rafte mulliri per kafe Jepp mulliri i kafes merrjep vetura ne kosov VETUAR larje pizza Elektromotorr lada niva Lodra femijesh Prekulic per kerr laktofriz Inventar paisje per furra buke miksera bumatriqe Inventar furra miksera Inventar ose paisje per furra buke e miksera Inventar furra e miksera te perdorura traktorave Paisje per furra buke bumatriqe Paisje per furre buke

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione