Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventarë Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 08:03 Për shitore/butiqe , Mitrovicë

Makine per Qepje Zoje

250 EUR

23 Maj 08:02 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Inventar (karrika) ne shitje

1 EUR

18 Maj 00:30 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Tavolina + Karriga

280 EUR

16 Maj 13:58 Makina dhe vegla industriale , Mitrovicë

Shitet kompresori

09 Maj 02:54 Të tjera , Mitrovicë

Frigorifer vitrin

500 EUR

07 Maj 13:28 Për shitore/butiqe , Mitrovicë

Inventar per market

07 Maj 02:17 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Shok frizz

1 550 EUR

07 Maj 02:02 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Qadra

480 EUR Price Reduced

05 Maj 11:11 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

ISA LABOR -22 per akullore

450 EUR

05 Maj 05:07 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

kuzhin profesionale

30 Pri 23:11 Makina dhe vegla industriale , Mitrovicë

Shitet Furra Industriale

5 000 EUR

26 Pri 02:12 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Shiten fotelet

1 100 EUR

23 Pri 15:33 Të tjera , Mitrovicë

shes kos për bari

80 EUR

15 Pri 23:50 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Karrika metal me dru

20 EUR

05 Pri 11:57 Për zyrë , Mitrovicë

Printer HP

100 EUR

05 Pri 11:53 Për zyrë , Mitrovicë

Printer

108 EUR Price Reduced

21 Mar 15:10 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Shiten Fotelet

1 100 EUR

28 Shk 12:40 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

SHES KOMPLET PAISJE PICERIE

3 500 EUR

26 Shk 18:56 Për shitore/butiqe , Mitrovicë

Qader per lokal

250 EUR

23 Shk 22:01 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Karriga plastikes 70cop

22 Shk 22:58 Makina dhe vegla industriale , Mitrovicë

Rakete

55 EUR

22 Shk 22:23 Makina dhe vegla industriale , Mitrovicë

Rakete

70 EUR

21 Shk 22:32 Të tjera , Mitrovicë

thik per leter artter

1 300 EUR

21 Shk 11:57 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

kuzhina profesionale

18 Shk 11:55 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

invertar

18 Shk 11:54 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

furra per pizza

17 Shk 23:25 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

kuzhin e kompletuar

17 Shk 14:21 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Paisje per Fast Food dhe Restoranta

500 EUR

17 Shk 13:15 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

invertar

15 Shk 13:01 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

inventar

13 Shk 00:05 Për parukeri / kozmetikë , Mitrovicë

Dy figaro te ardhura nga Gjermania 35€

35 EUR

11 Shk 16:27 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

kuzhin e kompletuar

09 Shk 14:14 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

frizi vitrin

1 299 EUR

09 Shk 11:29 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Aboditor-shok komore

600 EUR

08 Shk 22:02 Për parukeri / kozmetikë , Mitrovicë

homogenizator ( kuter )

07 Shk 00:00 Për restorane dhe kafene , Mitrovicë

Furre pice

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione