Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventar për Shitore dhe Butiqe


Makina dhe inventar për shitore dhe butiqe në shitje. Kërko shpallje për shitje dhe blerje të makinave dhe inventareve për shitore dhe butiqe dhe zgjedh inventar apo makineri ideale për shitoren apo butikun tuaj si peshore me barkod, arkë fiskale, makina për qepje, kolica për markete, varëse tekstili për butik. vitrina, rafte, kukulla për butik, inventar për bizhuteri, varëse spirale për rroba, raft për syze, pasqyrë dhe lloje të ndryshme të inventarit për shitore dhe butik.Dje 17:04 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Shitet Inventari

1 650 EUR

19 Sht 13:03 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Torte torta cake printer

350 EUR

16 Sht 23:08 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Reklama

16 Sht 12:26 Për shitore/butiqe , Gjakovë

Shiten pjese te inventarit per butik

1 EUR

14 Sht 22:24 Për shitore/butiqe , Pejë

Cung i pllasikes per mish

14 Sht 21:47 Për shitore/butiqe , Pejë

maqina per suxhuk +38349408329

13 Sht 16:28 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Reklama me drite

65 EUR

11 Sht 09:00 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Arka per para

65 EUR Price Reduced

10 Sht 10:52 Për shitore/butiqe , Mitrovicë

Makine per Qepje Zoje

250 EUR

09 Sht 11:55 Për shitore/butiqe , Prizren

Rafta

30 EUR Price Reduced

08 Sht 16:21 Për shitore/butiqe , Rahovec

Rafte per Lokal

50 EUR

05 Sht 17:54 Për shitore/butiqe , Besianë

Overlluk me 3 dhe 5 pej

550 EUR

05 Sht 10:30 Për shitore/butiqe , Prishtinë

SHITET INVENTARI PËR BIZHUTERI ETJ.

1 500 EUR Price Reduced

04 Sht 16:00 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Shitet Inventari

1 600 EUR

01 Sht 17:30 Për shitore/butiqe , Prizren

Shitet kasaforta

2 000 EUR

01 Sht 15:30 Për shitore/butiqe , Gjakovë

Shitet Raftat per Butik

800 EUR

28 Gush 02:16 Për shitore/butiqe , Prizren

Kuklla

26 Gush 20:16 Për shitore/butiqe , Prishtinë

SHITET INVENTARI PER BUTIK

22 Gush 11:49 Për shitore/butiqe , Prizren

Shiten raftet

40 EUR

19 Gush 14:17 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Kukulla te kompletuara

8 EUR Price Reduced

19 Gush 14:09 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Kukul gjysem trup

8 EUR Price Reduced

19 Gush 14:08 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Kukull e siperme ose e poshtem

3 EUR Price Reduced

18 Gush 10:02 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Inventar per biznes

5 000 EUR

18 Gush 04:03 Për shitore/butiqe , Gjilan

Rafta

1 EUR

17 Gush 07:47 Për shitore/butiqe , Pejë

Inventar per butik dhe qanta

08 Gush 19:16 Për shitore/butiqe , Deçan

Apatat per akullore

2 800 EUR


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërko makina dhe inventar për shitore dhe butiqe në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju dhe çmimet më të volitshme në treg.


Makina dhe Inventar për shitore


Gjej makina dhe inventar për shitore me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për peshore me barkod, arkë fiskale, frigoriferë, rafte për market, vitrin me ftohje, kacë, friza për ngrije, friz për ëmbëlsira, arka dhe lloje të ndryshme të makinerive dhe inventarëve në MerrJep.com.


Makina dhe Inventar për butiqe


Përzgjedhje e madhe e makinerive dhe inventarit për butiqe. Gjeni ofertat më të mira për inventar dhe makineri të ndryshme si varëse tekstili për butik. vitrina, rafte, kukulla për butik, inventar për bizhuteri, varëse spirale për rroba, raft për syze, pasqyrë dhe inventar apo makineri të ndryshme për butiqe të reja apo të përdorura me çmimet më të volitshme në treg.


Shit makina dhe inventar për butiqe & shitore


Nëse posedoni makina po inventar të ndryshëm për butiqe apo shitore ju mund të regjistroni shpallje falas në MerrJep.com duke plotësuar formularin për shitje të makinerisë apo inventarit që dëshironi të shisni dhe gjeni blerësin potencial në mesin e 1.591 shpalljeve për makineri dhe inventar për dyqan apo butik.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione