Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventar për Shitore dhe Butiqe


Makina dhe inventar për shitore dhe butiqe në shitje. Kërko shpallje për shitje dhe blerje të makinave dhe inventareve për shitore dhe butiqe dhe zgjedh inventar apo makineri ideale për shitoren apo butikun tuaj si peshore me barkod, arkë fiskale, makina për qepje, kolica për markete, varëse tekstili për butik. vitrina, rafte, kukulla për butik, inventar për bizhuteri, varëse spirale për rroba, raft për syze, pasqyrë dhe lloje të ndryshme të inventarit për shitore dhe butik.21 Nën 03:02 Për shitore/butiqe , Gjilan

shitet

60 EUR

21 Nën 03:02 Për shitore/butiqe , Gjilan

shitet

60 EUR

20 Nën 15:15 Për shitore/butiqe , Gjilan

shitet

60 EUR

04 Nën 13:56 Për shitore/butiqe , Prizren

mamushe

18 Tet 10:49 Për shitore/butiqe , Dardanë

Rafta per Market

1 EUR

28 Qer 17:00 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Shitet komplet interieri

3 000 EUR

12 Mar 11:55 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Shes

1 600 EUR

14 Jan 18:06 Për shitore/butiqe , Gjilan

Reklama te gatshme

100 EUR

17 Nën 10:52 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Korniza

1 EUR

09 Qer 22:02 Për shitore/butiqe , Prizren

Akullore

160 EUR

21 Maj 14:02 Për shitore/butiqe , Vushtrri

Shitet

14 Nën 14:25 Për shitore/butiqe , Therandë

Frigoriferi per pije

160 EUR Price Reduced


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërko makina dhe inventar për shitore dhe butiqe në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju dhe çmimet më të volitshme në treg.


Makina dhe Inventar për shitore


Gjej makina dhe inventar për shitore me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për peshore me barkod, arkë fiskale, frigoriferë, rafte për market, vitrin me ftohje, kacë, friza për ngrije, friz për ëmbëlsira, arka dhe lloje të ndryshme të makinerive dhe inventarëve në MerrJep.com.


Makina dhe Inventar për butiqe


Përzgjedhje e madhe e makinerive dhe inventarit për butiqe. Gjeni ofertat më të mira për inventar dhe makineri të ndryshme si varëse tekstili për butik. vitrina, rafte, kukulla për butik, inventar për bizhuteri, varëse spirale për rroba, raft për syze, pasqyrë dhe inventar apo makineri të ndryshme për butiqe të reja apo të përdorura me çmimet më të volitshme në treg.


Shit makina dhe inventar për butiqe & shitore


Nëse posedoni makina po inventar të ndryshëm për butiqe apo shitore ju mund të regjistroni shpallje falas në MerrJep.com duke plotësuar formularin për shitje të makinerisë apo inventarit që dëshironi të shisni dhe gjeni blerësin potencial në mesin e 1.591 shpalljeve për makineri dhe inventar për dyqan apo butik.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione