Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigorifer - Makina dhe Inventarë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frigorifer,kategori Makina dhe Inventarë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:52 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shiten autolarjet

1 EUR

Sot 14:51 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet pako per autolarje DE

999 EUR

Sot 14:51 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Autolarje profesionale DE

1 EUR

Sot 14:51 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Autolarje 350 bar

690 EUR

Sot 14:51 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shiten paisjet per autolarje

1 100 EUR

Sot 14:50 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Pako per Autolarje

1 050 EUR

Sot 14:48 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet Karcheri HD 1000

590 EUR

Sot 14:47 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Nga Gjermania

1 EUR

Sot 14:47 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet Karcheri K5.100

195 EUR

Sot 14:46 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

Sot 14:46 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

Sot 14:46 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

Sot 14:46 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet Karcheri

260 EUR

Sot 14:45 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet Karcheri 720 MX

340 EUR

Sot 14:43 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet pako per autolarje

950 EUR

Sot 14:43 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet pako per autolarje

950 EUR

Sot 14:41 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Shitet Karcheri 620 MS

195 EUR

Sot 14:41 Për mekanikë dhe lavazh , Prishtinë

Autolarje DE

1 EUR

Dje 05:24 Për restorane dhe kafene , Gjakovë

Inventar per lokal

1 150 EUR Price Reduced

28 Sht 13:13 Të tjera , Pejë

Frigorifer

350 EUR

17 Sht 18:22 Për restorane dhe kafene , Prishtinë

Frigorifer

1 000 EUR

11 Sht 09:00 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Arka per para

65 EUR Price Reduced

04 Sht 17:56 Për restorane dhe kafene , Pejë

Frigorifer Vitrin Inox

04 Sht 17:56 Për restorane dhe kafene , Pejë

FRIGORIFER VITRIN INOX

04 Sht 17:55 Për restorane dhe kafene , Pejë

Shanki Me Frigorifer

01 Sht 15:30 Për shitore/butiqe , Gjakovë

Shitet Raftat per Butik

800 EUR

23 Gush 13:45 Për restorane dhe kafene , Besianë

Furr dhe Frigorifer

4 990 EUR

18 Gush 12:31 Për restorane dhe kafene , Gjakovë

Frigorifer

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frigorifer | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Frigorifer në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Frigorifer në kategorinë Rafte të ndryshme
  • frigorifer në kategorinë Të tjera
  • Frigorifer në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Frigorifer në kategorinë Derë/Dritare dhe Ndriqim
  • frigorifera në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • frigorifer në kategorinë Frigoriferë dhe frizë | Obodin
  • frigorifer në kategorinë Vetura | Citroën | Berlingo
  • frigorifer në kategorinë Të tjera
  • frigorifer në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione