Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dyr e dritare - Makina dhe Inventarë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dyr e dritare , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dyr e dritare Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:25 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet pako per autolarje DE

999 EUR

Dje 15:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje 350 bar

690 EUR

Dje 15:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania HD1000

390 EUR

Dje 15:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje e fuqishme nga Gjermania

250 EUR

Dje 15:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje DE

1 EUR

Dje 15:09 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri 620 MS

195 EUR

Dje 15:09 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje profesionale DE

1 EUR

Dje 15:09 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Nga Gjermania

1 EUR

Dje 15:08 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri

260 EUR

Dje 15:08 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Vetura per femije

200 EUR

Dje 15:08 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri 720 MX

340 EUR

Dje 15:07 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

Dje 15:07 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri me shtypje te forte

210 EUR

Dje 15:06 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

Dje 14:56 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

Dje 14:56 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania

170 EUR

Dje 10:49 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Zvicrra 250 bar

590 EUR

Dje 10:49 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje HD1318 13/18 300 bar

1 050 EUR

Dje 10:48 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania

460 EUR

Dje 10:46 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje 140 bar nga Gjermania

195 EUR

Dje 10:45 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Pako per Autolarje

1 100 EUR

Dje 10:41 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania HD820

490 EUR

Dje 09:05 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet autolarje profesionale DE

590 EUR

Dje 09:05 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

SHITET RROBOT MAKINA PER AUTOLARJE (E RE)

29 000 EUR

Dje 09:05 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet pako per autolarje

950 EUR

Dje 09:04 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shiten Karcherat per Rent A Car

1 EUR

Dje 09:04 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania 200 bar

490 EUR

Dje 09:03 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri K5.100

195 EUR

Dje 09:03 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet autolarja nga Gjermania

460 EUR

Dje 09:03 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania 200 bar

490 EUR

Dje 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje model i ri 200 bar trefaz

590 EUR

Dje 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Paisje per pastrimin e dyshemes

230 EUR

Dje 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shiten paisjet per autolarje

1 100 EUR

Dje 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shiten autolarjet

1 EUR

Dje 09:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje 200 bar

490 EUR

Dje 08:59 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania 300 bar

690 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dyr e dritare | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione