Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lop - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lop,kategori,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lop Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:05 Kafshë në fermë , Besianë

Shitet Lopa Bars

Sot 11:40 Kafshë në fermë , Besianë

Lop shterrp

Sot 11:37 Kafshë në fermë , Besianë

Lop shterp

Dje 20:28 Kafshë në fermë , Besianë

Shes lop

1 EUR

18 Tet 08:37 Kafshë në fermë , Besianë

Lopa

1 300 EUR

23 Sht 23:39 Kafshë në fermë , Besianë

Shiten te dyt

05 Gush 22:08 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

08 Korr 10:25 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

2 300 EUR

07 Qer 21:38 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

2 700 EUR

07 Qer 21:01 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

2 900 EUR

06 Qer 08:28 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

06 Qer 08:06 Kafshë në fermë , Besianë

lop

01 Maj 17:37 Kafshë në fermë , Besianë

lop

18 Pri 16:05 Kafshë në fermë , Besianë

Lop shterrp

23 Mar 14:33 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

1 200 EUR

22 Mar 01:56 Kafshë në fermë , Besianë

Lop me Viq

2 100 EUR

11 Shk 13:02 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

11 Shk 12:25 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

04 Shk 11:45 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

23 Jan 16:54 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

22 Jan 11:26 Kafshë në fermë , Besianë

Lop Qumshtore 9muaj bars

2 350 EUR

17 Jan 21:41 Kafshë në fermë , Besianë

Lop barse

2 500 EUR

07 Jan 02:21 Kafshë në fermë , Besianë

Lop +38345639988

240 EUR

29 Dhj 21:24 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

26 Dhj 17:30 Kafshë në fermë , Besianë

Shiten per brisk

13 EUR

22 Dhj 23:04 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

21 Dhj 18:41 Kafshë në fermë , Besianë

Shes lopen shterrp

1 300 EUR

08 Tet 08:54 Kafshë në fermë , Besianë

Shitet

02 Sht 20:43 Kafshë në fermë , Besianë

Shes lop

24 Gush 22:35 Kafshë në fermë , Besianë

Maqin per lop

13 Gush 21:37 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

18 Korr 00:24 Kafshë në fermë , Besianë

Shiten Lopt

09 Korr 22:40 Kafshë në fermë , Besianë

2 lop shterrpa

2 200 EUR

05 Korr 12:18 Kafshë në fermë , Besianë

Lopa shitet

850 EUR

02 Korr 11:02 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

27 Qer 22:57 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

18 Qer 21:54 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

10 Qer 15:32 Kafshë në fermë , Besianë

Lop

10 Pri 15:56 Kafshë në fermë , Besianë

lop rac gjermane

01 Pri 00:02 Kafshë në fermë , Besianë

Shitet taraku

2 000 EUR

30 Mar 20:53 Kafshë në fermë , Besianë

Shes dy lop plleja ne Podujev

29 Mar 23:24 Kafshë në fermë , Besianë

Shes dy lop plleja

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lop | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • lop në kategorinë Kafshë në fermë
  • lop ne shitje në kategorinë Kafshë në fermë
  • Lopa në kategorinë Makina korrëse
  • lop në kategorinë Mace
  • Lop në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • lopa në kategorinë Kafshë në fermë
  • lop në kategorinë Të tjera
  • lop ne kosov në kategorinë Kafshë në fermë
  • Lop në kategorinë Derë/Dritare dhe Ndriqim
  • Lop me viq në kategorinë Kafshë në fermë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione