Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Klinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:06 Kafshë në fermë , Klinë

Mzat

Dje 14:35 Kafshë në fermë , Klinë

SHES ViQiN MASHKULL

400 EUR

Dje 10:49 Punë Nderitim dhe arhitekturë , Klinë

HIDROLONI QERAMIK

Dje 09:58 Punë Të tjera , Klinë

moler leli

Dje 08:00 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet biki 8 mujsh

Dje 07:57 Kafshë në fermë , Klinë

She

1 EUR

27 Nën 19:31 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet biki 8 mujsh

27 Nën 19:28 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet lopa

27 Nën 18:57 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet biki

27 Nën 18:56 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet lopa shterrp

27 Nën 18:52 Kafshë në fermë , Klinë

Lop

1 EUR

27 Nën 13:57 Kafshë në fermë , Klinë

100 copa Lepra 2023 Kline

10 EUR

27 Nën 13:45 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet biki 8 mujsh

27 Nën 08:22 Kafshë në fermë , Klinë

shiten mzati edhe mshtjerra

27 Nën 06:55 Kafshë në fermë , Klinë

Sane

2 EUR

27 Nën 06:55 Kafshë në fermë , Klinë

Sane

2 EUR

27 Nën 06:55 Kafshë në fermë , Klinë

Sane

2 EUR

27 Nën 06:47 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet mzati

27 Nën 06:46 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet Lopa

27 Nën 06:03 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet viqi

27 Nën 06:01 Kafshë në fermë , Klinë

Mzat

26 Nën 17:45 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet Bio

4 EUR

26 Nën 17:13 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet biki rreth 350 kg

26 Nën 14:22 Kafshë në fermë , Klinë

Shes mshtjeren

1 EUR

26 Nën 09:49 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet mzati 400kg

26 Nën 00:46 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet Mzati

25 Nën 13:24 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet lopa me viq

2 800 EUR

24 Nën 22:03 Kafshë në fermë , Klinë

Lop

1 EUR

24 Nën 21:14 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet lopa me viq

2 900 EUR

24 Nën 14:09 Kafshë në fermë , Klinë

Sane

2 EUR

24 Nën 04:59 Punë Të tjera , Klinë

IZOLIME

24 Nën 04:55 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Klinë

HIDRO IZOLIME ME KONDOR

24 Nën 03:55 Kafshë në fermë , Klinë

Shiten 7 qurana dhe 4 qura

10 EUR

23 Nën 15:23 Hapsirë afariste Zyra , Klinë

Lokali ipet me Qera

270 EUR Price Reduced

23 Nën 09:38 Kafshë në fermë , Klinë

Shiten Derrat

23 Nën 08:52 Kafshë në fermë , Klinë

Mulli per shitje

22 Nën 23:20 Shërbime Të tjera , Klinë

Vazhdimësia e trashëgimisë

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione