Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mshtjerra - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mshtjerra,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mshtjerra Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Qer 16:50 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten mshtjerrat per kurbana

2 EUR

15 Qer 14:41 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra spari

1 400 EUR

15 Qer 14:35 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra spari

1 400 EUR

31 Dhj 11:06 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

01 Dhj 15:10 Kafshë në fermë , Prishtinë

Mshtjerr shyte

1 EUR

06 Nën 20:01 Kafshë në fermë , Prishtinë

Mshtjerra e lopes qeke

2 EUR

11 Pri 12:15 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 4 mshtjerra limuzine shyte

1 900 EUR

31 Mar 22:55 Kafshë në fermë , Prishtinë

Mshtjerr spari shyt 25Ltamel

10 Mar 05:06 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet lopa

1 100 EUR

21 Shk 21:43 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra 3 vjeq 44898195

1 250 EUR

30 Jan 20:13 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet Mshtjerra

29 Jan 13:19 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet Mshtjerra

23 Jan 14:48 Kafshë në fermë , Prishtinë

Mshtjerra

1 EUR

14 Jan 10:37 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra

1 EUR

16 Dhj 02:23 Kafshë në fermë , Prishtinë

shitet mshtjerra

1 EUR

11 Dhj 14:19 Kafshë në fermë , Prishtinë

Lop

1 300 EUR

29 Nën 17:18 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra shterp

850 EUR

21 Tet 10:12 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra shterrp

18 Tet 21:43 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shes mshtjerren

30 Sht 20:31 Kafshë në fermë , Prishtinë

shitet mshtjerra

30 Sht 20:31 Kafshë në fermë , Prishtinë

shitet mshtjerra

26 Sht 10:57 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra shterrp

12 Sht 12:34 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

12 Sht 12:34 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

09 Sht 12:24 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten Biku dhe Mshtjerra

1 EUR

03 Sht 08:29 Kafshë në fermë , Prishtinë

Mshtjerra ne shitje

800 EUR

31 Gush 19:25 Kafshë në fermë , Prishtinë

Mshtjerra ne shitje

800 EUR

28 Gush 12:07 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

28 Gush 12:07 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

28 Gush 11:47 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

22 Gush 20:27 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten mshtjerra dhe biku

1 EUR

21 Gush 21:35 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra

1 EUR

07 Gush 11:02 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

25 Korr 14:48 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mshtjerra | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Mshtjerra në kategorinë Kafshë në fermë
  • mshtjerra në kategorinë Vetura
  • Mshtjerra në kategorinë Vetura | Renault | Master
  • mshtjerra në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Mshtjerra në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Mshtjerra në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Mshtjerra në kategorinë Telefona celular
  • Mshtjerra në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • mshtjerra në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Mshtjerra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione