Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viqa - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viqa,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Viqa Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Korr 22:33 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten dy lop me dy viqa

03 Korr 02:23 Kafshë në fermë , Prishtinë

Biku

22 Qer 07:14 Kafshë në fermë , Prishtinë

Bika

3 EUR

26 Mar 14:13 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 2 lop me 2 viqa

05 Mar 19:44 Kafshë në fermë , Prishtinë

Miser ndrrim me viqa

16 Shk 10:36 Kafshë në fermë , Prishtinë

shiten tre viqa

27 Tet 00:59 Kafshë në fermë , Prishtinë

Lop viqa

1 000 EUR

08 Tet 19:24 Kafshë në fermë , Prishtinë

2 viqa 1mujsh

650 EUR

27 Sht 16:19 Kafshë në fermë , Prishtinë

Viqa

1 300 EUR

15 Sht 02:16 Kafshë në fermë , Prishtinë

Lop

12 Sht 06:42 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shite 6 viqa mashkuj

4 EUR

29 Korr 14:48 Kafshë në fermë , Prishtinë

VIQA NGA FERMA

28 Korr 08:13 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 3 viqa meshkuj

1 350 EUR

23 Qer 08:08 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 13 viqa meshkuj

7 400 EUR

09 Qer 09:39 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 22 viqa meshkuj

30 Maj 13:25 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 11 viqa meshkuj

5 200 EUR

29 Maj 08:22 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 25 viqa meshkuj

11 800 EUR

01 Maj 14:45 Kafshë në fermë , Prishtinë

Viqa meshkuj

22 Mar 11:19 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten bikat per majmeri

21 Mar 04:59 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 10 viqa nga 2 muj e gjys

3 800 EUR

03 Mar 12:58 Kafshë në fermë , Prishtinë

Simentall mashkuj

27 Shk 16:32 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 2 viqa mashkuj

21 Jan 23:36 Kafshë në fermë , Prishtinë

shiten

550 EUR

21 Jan 23:36 Kafshë në fermë , Prishtinë

shiten 3 viqa

550 EUR

15 Jan 11:06 Kafshë në fermë , Prishtinë

lop viqa

02 Jan 08:00 Kafshë në fermë , Prishtinë

Viqa

550 EUR

26 Dhj 15:23 Kafshë në fermë , Prishtinë

shiten 4 viqaa

530 EUR

22 Dhj 22:27 Kafshë në fermë , Prishtinë

shiten 4 viqa

550 EUR

13 Dhj 18:33 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten viqat

1 EUR

02 Dhj 13:06 Kafshë në fermë , Prishtinë

lop shterrp

870 EUR

28 Nën 07:28 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten dy viqa

25 Nën 17:03 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten 6 bika

1 EUR

30 Tet 09:39 Kafshë në fermë , Prishtinë

shes 5 viqa

28 Tet 11:28 Kafshë në fermë , Prishtinë

shes 6 viqa

26 Tet 12:08 Kafshë në fermë , Prishtinë

shes 6 viqa

26 Tet 00:54 Kafshë në fermë , Prishtinë

Viqa në shitje

27 Sht 09:29 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shiten dy viqa

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viqa | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Viqa në kategorinë Kafshë në fermë
  • Viqa në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Viqa në kategorinë Makina
  • Viqa në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • viqa në kategorinë Artikuj për koleksion
  • viqa në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • viqat ne shitje në kategorinë Vetura | Jeep
  • Viqat në kategorinë Kafshë në fermë
  • Viqa në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • viqa ne shitje në kategorinë Kafshë në fermë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione