Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Industri e automjeteve - Gjej vende të lira pune në MerrJep.com


Shpallje për pozita të lira pune në industrinë e automjeteve. Kërkoni konkurse për pozita të lira të punës dhe gjej punë si automekanik, vullkanizer, punëtor për ngjyrosje të veturave, punëtor për auto hekurosje, punëtor për polirim, punëtor parkingu në mesin e mijëra shpalljeve për punë në MerrJep.com.26 Maj 19:34 Industri e automjeteve , Pejë

puntot

1 EUR

02 Sht 09:28 Industri e automjeteve , Prishtinë

Kerkoj puntor per autolarje

300 EUR

21 Pri 13:45 Industri e automjeteve , Prishtinë

TAPICIER NE MALTE ( Jo ne kosov)

2 000 EUR

17 Nën 12:59 Industri e automjeteve , Deçan

Kërkojm puntor për Mekanik

04 Maj 02:11 Industri e automjeteve , Pejë

Shesim

10 Dhj 17:42 Industri e automjeteve , Gjilan

autongjyrosje arbri

05 Gush 21:00 Industri e automjeteve , Deçan

Kerkoj puntor

05 Korr 09:06 Industri e automjeteve , Pejë

Kerkoj puntor

11 Maj 16:07 Industri e automjeteve , Pejë

OFROHET PUNË


Jeni duke kërkuar të punësoheni në industrinë e automjeteve? Kërko shpallje dhe mundësi punësimi në mesin e mijëra njoftimeve për punë në MerrJep.com.


Gjej punë në Industrinë e Automjeteve


Mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në industrinë e automjeteve. Kërko konkurse për vende të lira të punës dhe gjej punë si automekanik, vullkanizer, punëtor për ngjyrosje të veturave, punëtor për auto hekurosje, punëtor për polirim, punëtor parkingu dhe pozita tjera pune të ngjajshme të shpallura në MerrJep.com.


Shpall punë në platformën MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për industrinë e automjeteve? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pozitën që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione