Kërko punë në transport dhe distribuim

Kjo kategori është ideale për të gjithë ata që kërkojnë punë si shofer dhe të gjithë ata që kërkojnë të punësojnë shofer në bizneset e tyre.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar punë si shofer brenda apo jashtë Kosovës, në këtë kategori do të mund të gjeni shpallje të shumta pune si: shofer furgoni, shofer kamioni, shofer autobusi, shofer klasi b, shofer klasi c, shofer taxi dhe pozita tjera pune si shofer.

Jeni duke kërkuar një vend pune si shofer? Tashmë ju jeni në vendin e duhur! Platforma MerrJep.com ju ofron të regjistroni shpalljen tuaj dhe të kërkoni punë si shofer si dhe të shikoni shpallje nga kompani që ofrojnë pozita të lira pune në këtë kategori.


Kërko punë si shofer në MerrJep.com


Jeni shofer me eksperiencë por nuk e dini se ku të kërkoni punë? Ne kemi menduar për ju!


Kjo kategori e MerrJep.com bashkon punëkërkuesit dhe kompanitë e transportit me qëllimin e vetëm për të ndihmuar në procesin e rekrutimit në industrinë e transportit.


Ju mund të kërkoni punë si shofer i kamionit, shofer autobusi, shofer furgoni, shofer depoist etj dhe të kontaktoheni nga rekrutuesit apo nga kompani transporti apo distribuimi të cilat po kërkojnë një shofer për transport në Kosovë apo vende tjera të Europës të ju bashkohet ekipit të tyre.


Si të regjistroni një shpallje pune?


Mënyra më e mirë për ta bërë shpalljen tuaj më të dukshme dhe për të arritur më shpejtë tek kompanitë e transportit që kërkojnë shofer të kategorive të ndryshme është të regjistroni një shpallje pune falas në MerrJep dhe ta vendoseni atë në kategorinë "kërkohet punë.


Në mënyrë që shpallja juaj të jetë sa më e suksesshme, ne ju rekomandojmë ta formatoni atë në formën e duhur.


Në titull duhet të vendosni kërkesën tuaj për punë, llojin e makinave të transportit që ju vozisni dhe kategorinë përkatëse. Për shembull: "kërkoj punë shofer kamioni", "kërkoj punë shofer klasi b", "kërkoj punë shofer trailer", "kërkojë punë shofer në Gjermani", "kërkoj punë shofer në kompani" dhe fraza tjera të ngjajshme që do t'ju thjeshtësonin gjetjen e një pune që përshtatet me kërkesat tuaja.


Përveç titullit, rëndësi të madhe luan edhe përshkrimi që ju vendosni në shpallje. Sigurohuni që në përshkrim të shfaqni interesin tuaj në lidhje me punën si dhe eksperiencat paraprake të punës si shofer.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione