Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lyp punë në oferta pune për kujdestare për fëmijë, të moshuar dhe pastruese

Po kërkoni konkurse pune në industrinë e kujdesit dhe pastrimit? Mos kërkoni më tej. Në këtë kategori mund të gjeni shpallje pune të postuara nga persona fizik apo kompani që janë në kërkim për punëtorë.

Pavarësisht nëse po kërkoni oferta pune si kujdestare për fëmijë, kujdestare për të moshuar, pastruese, dado, apo ndihmëse për punët e shtëpisë, me MerrJep ju jeni një hap mundësisë për punësim në Kosovë.
14 Qer 08:22 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

08 Dhj 22:39 Kujdes dhe Pastrim , Lipjan

Ofrohet pune

06 Dhj 21:00 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

06 Gush 11:57 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Villa Shpati

30 Korr 11:56 Kujdes dhe Pastrim , Ferizaj

kerkohet puntore

15 Pri 15:39 Kujdes dhe Pastrim , Lipjan

Puntore

21 Shk 09:00 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

15 Shk 20:04 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Pune

14 Maj 23:04 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrojme pune

13 Tet 12:09 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Pune

30 Sht 18:49 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Pune

13 Korr 10:11 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Pastruese

300 EUR

15 Qer 11:34 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Konkurs pune

27 Jan 15:42 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrojm Pune

Gjej Punë - Punësohu si kujdestare apo pastruese përmes MerrJep


Në kategorinë e MerrJep, Punë,, ju ofrojmë platformën perfekte me mbi 700 shpallje pune për të gjetur punë si kujdestar ose pastruese.

Gjetja e një pune si kujdestar ose pastruese ndonjëherë mund të jetë sfiduese, por me MerrJep, kërkimi juaj bëhet pa mundim. Platforma jonë lidh individë që kërkojnë të punësohen me punëdhënës që vlerësojnë shkathtësitë tuaja dhe ekspertizën tuaj në industrinë e kujdesit dhe pastrimit.

Pavarësisht nëse preferoni të punoni si kujdestar në shtëpi, pastruese shtëpie, ose ofroni kujdes për të moshuarit ose fëmijët, kemi në dispozicion një gamë të gjerë të pozicioneve të punës.

Si të kërkoni oferta për punë në Kosovë në këtë kategori?


Shfletoni një shumëllojshmëri ofertash pune të specializuara për sektorin e pastrimit dhe kujdesit.

Për të filluar kërkimin tuaj, ne ju rekomandojmë të përdorni sistemin tonë të filtrimit për të kufizuar kërkimin tuaj dhe gjetjen e ofertave të punës që përshtaten më së miri me preferencat tuaja në shpalljet “kërkojmë punëtorë”.

Mund të filtroni sipas vendndodhjes, llojit të punës (me kohë të plotë, me kohë të pjesshme, ose kontratë), nivelit të përvojës dhe shumë të tjera.

Nëse jeni duke kërkuar një punë në fushën e mirëmbajtjes, ne ju rekomandojmë të përdorni fjalët kyçe që punëdhënësit kanë përdorur në shpalljet që kanë postuar. Disa shembuj që mund të ju ndihmojnë të filtroni kërkimin tuaj janë: “kërkoj puntore për pastrim”, “kërkoj pastruese për zyre”,”kërkoj ndihmëse për shtëpi”, dhe ”kërkoj ndihmëse për punët e shtëpisë”.

Ndërsa për të gjithë ju që jeni duke kërkuar të punësoheni si kujdestare, fjalët kyçe: “kërkohet dado për fëmijë”, “kërkoj kujdestare për fëmijë”,”kërkoj dado”, “kërkoj kujdestare për shtëpi”, dhe ”kërkoj kujdestare për të moshuar” sigurojnë që ju të keni qasje në një gamë të gjerë të mundësive.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione