Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fasada - Punë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fasada,kategori Punë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fasada Të gjitha | Punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:55 Të tjera , Fushë Kosovë

MOLER , FASADA KNAUF , GLED

Dje 16:09 Të tjera , Besianë

Punojm Fasada Moler Keramik

Dje 06:22 Të tjera , Skenderaj

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

28 Maj 22:59 Të tjera , Mitrovicë

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

28 Maj 22:59 Të tjera , Skenderaj

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

28 Maj 22:58 Të tjera , Fushë Kosovë

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

28 Maj 22:57 Të tjera , Vushtrri

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

28 Maj 22:56 Të tjera , Prishtinë

MOLER , FASADA , KNAUF , GLED

28 Maj 22:53 Të tjera , Prishtinë

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

28 Maj 22:52 Të tjera , Prishtinë

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

28 Maj 17:50 Administrat/Ekonomi/Juridik , Malishevë

Fasader

1 EUR

28 Maj 15:19 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj pikap me pune

28 Maj 15:03 Të tjera , Prishtinë

ArTi Moler 044878728 048878728

28 Maj 14:58 Të tjera , Fushë Kosovë

MOLER +38344878728

28 Maj 13:19 Punë nga shtëpija , Prishtinë

Moler Kastrioti

28 Maj 11:50 Të tjera , Mitrovicë

Renovation GROUP

28 Maj 06:10 Të tjera , Drenas

MALLTER, FASADA 044/141-171

27 Maj 18:34 Nderitim dhe arhitekturë , Lipjan

Punojm;Fasada,Gled,Stiropor,045343824

25 Maj 15:03 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

Fasader Germania Bau

22 Maj 23:38 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

KNAUF GLET FASADA

21 Maj 03:11 Të tjera , Prishtinë

MOLER PROFESIONALIST

21 Maj 01:16 Të tjera , Drenas

BEJME RREGULLIMIN E SALLONAVE LOKALEVE

21 Maj 00:49 Të tjera , Prishtinë

MALLTER FASADA 044/141-171

20 Maj 06:03 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

KNAUF, GLET, FASADA

20 Maj 00:20 Të tjera , Pejë

BEJME RREGULLIMIN E SALLONAVE LOKALEVE

19 Maj 23:55 Të tjera , Drenas

MOLER PROFESIONALIST

19 Maj 08:24 Të tjera , Fushë Kosovë

MOLER PROFESIONALIST

19 Maj 06:09 Të tjera , Skenderaj

MOLER PROFESIONALIST

19 Maj 04:04 Të tjera , Shtime

BEJME RREGULLIMIN E SALLONAVE LOKALEVE

19 Maj 04:04 Të tjera , Fushë Kosovë

KNAUF FASADA

19 Maj 04:01 Nderitim dhe arhitekturë , Mitrovicë

KNAUF, GLET,FASADA

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fasada | Të gjitha | Punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fasada në kategorinë Vetura
  • fasada në kategorinë Biznes dhe punë
  • fasada në kategorinë Punë
  • fasada në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • fasada në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Fasada në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Fasada në kategorinë Servis për celularë
  • fasada per shtepi në kategorinë Shtëpi
  • fasada në kategorinë Shtëpi
  • Fasada në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione