Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkoj punë - Gjeni vende të lira pune në MerrJep.com

Jeni duke kërkuar punë? Platforma MerrJep.com iu mundëson të kërkoni punë dhe të gjeni vende të lira pune në mesin e mijëra shpalljeve për konkurse pune brenda dhe jashtë Kosovës.


Kërko punën ideale në MerrJep.com apo regjistroni shpallje në formën "kërkoj punë" dhe gjej punë nga shtëpia, punë me gjysmë orari, punë online apo punë me orar të plotë në fusha të ndryshme si: arkitekturë, social media, pastrim, industri, transport, prodhimtari, agjent shitjeje, arsim, teknologji etj.

28 Maj 15:20 Kujdes dhe Pastrim , Fushë Kosovë

Kerkoj punë

22 Maj 16:07 Kujdes dhe Pastrim , Mitrovicë

Kerkoj pune

22 EUR

20 Maj 13:33 Të tjera , Prishtinë

Ofroj pune

20 Maj 02:20 Të tjera , Prishtinë

Frizer Mici

20 Maj 00:16 Kujdesi kozmetik , Gjakovë

Kerkoj

25 Pri 08:47 Të tjera , Prizren

KERKOJ PUNE

Kërkoni oferta dhe vende pune brenda dhe jashtë Kosovës. Gjeni mijëra konkurse pune për pozita të ndryshme të shpallura në MerrJep.com.


Nëse jeni duke kërkuar punë dhe nuk mund të gjeni pozita të hapura në profesionin tënd, mjafton të regjistroni një shpallje "kërkoj punë"dhe të promovoni vetën tuaj tek rekrutuesit.


Kërko punë në MerrJep.com


Kërko oferta pune dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në MerrJep.com.


Gjeni oferta të shumta pune në fusha të ndryshme si ndërtim, arkitekturë, restorante, bare, kujdes dhe pastrim, industri, agjent për shitje, transport dhe distribuim, prodhimtari, shitore, administratë, turizëm, marketing, bujqësi punë nga shtëpia dhe pozita tjera.


Mundësi të shumta punësimi në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Ferizaj, Gjilan, Pejë dhe gjithë Kosovën. MerrJep.com iu mundëson punëkërkueseve të kenë qasje sa më të lehtë në tregun e punës.


Shpall punë në MerrJep.com


Nëse jeni në kërkim të një pune në pastrim, kujdes, mësimdhënie, kontabilitet, financa, mjekësi, por ende nuk e keni gjetur atë, MerrJep ju vjen në ndihmë duke ju ofruar mundësinë të regjistroni shpallje FALAS!


Mos prisni thirrjen e rekrutuesit, por shfaqni aftësitë tuaja dhe prisni që rekrutuesit të ju kontaktojnë. Në mënyrë që shpallja juaj të jetë sa më e suksesshme, ne ju rekomandojmë ta formatoni atë në formën e duhur.


Duke filluar nga titulli i cili duhet të përmbajë frazën "kërkoj punë" si dhe profesionin apo fushën tuaj të kualifikimit si në këto raste: "kërkoj punë kujdestare për të moshuar", "kërkoj punë kamarier","kërkoj punë infermiere", "kërkoj punë në Gjermani", "kërkoj punë kujdestare për fëmijë" etj.


Si të kërkoni punëtorë në MerrJep.com?


Kërkoj punë - është një nga frazat më të kërkuara në MerrJep.com. Kjo, për shkak se çdo ditë e më shumë njerëzit po e përdorin faqen tonë për të rënë në kontakt me rekrutuesit apo kompanitë që kërkojnë punonjës.


Por, si të gjeni punonjësin që po kërkoni? Me MerrJep.com tashmë është shumë e thjeshtë! Mjafton të filtroni shpalljet në bazë të opsioneve të kërkimit apo të shkruani në kutinë e kërkimit "kërkoj punë" për të gjetur shpallje të postuara nga personat të cilët janë në kërkim të një pune brenda dhe jashtë Kosovës.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione