Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Kerkoj punë në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kerkoj punë | Punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 19:30 Të tjera , Ferizaj

bejm prerjen dhe qarjen e druve

22 Sht 09:53 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

18 Sht 23:19 Të tjera , Ferizaj

Moler

75 EUR

04 Sht 16:00 Të tjera , Ferizaj

Makina per mjegull dhe aparate per xixa

24 Gush 23:23 Të tjera , Ferizaj

Gipspunues: Nori&Bleri

16 Korr 06:18 Të tjera , Ferizaj

Kerkohet puntore

09 Qer 14:37 Të tjera , Ferizaj

Kocka

05 Qer 09:00 Të tjera , Ferizaj

Bejm rrethoja

28 Maj 15:44 Të tjera , Ferizaj

Rrobaqepse

26 Pri 22:48 Të tjera , Ferizaj

Makinë e Barit

04 Pri 18:48 Të tjera , Ferizaj

Konkurs Pune

05 Mar 15:02 Të tjera , Ferizaj

friz

21 Shk 20:24 Të tjera , Ferizaj

Murosim tulla te fasades

13 Shk 23:50 Të tjera , Ferizaj

Fasader Germania Bau

05 Shk 16:00 Të tjera , Ferizaj

Mjeshter

26 Dhj 12:55 Të tjera , Ferizaj

konkurs pune

16 Nën 14:03 Të tjera , Ferizaj

Metal Punues 1

22 Gush 18:21 Të tjera , Ferizaj

HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA

20 Korr 00:23 Të tjera , Ferizaj

Bicikel

20 Korr 00:23 Të tjera , Ferizaj

Shes Biciklen-Urgjent

10 Qer 09:47 Të tjera , Ferizaj

HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA

22 Maj 22:12 Të tjera , Ferizaj

Ofert Pune Sezonale 2022-2023

25 EUR

17 Maj 01:23 Të tjera , Ferizaj

Kamarjere

14 Maj 20:31 Të tjera , Ferizaj

Gartenarbeit

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kerkoj punë | Punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione