Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kerkoj pune - Të tjera Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kerkoj pune,kategori Punë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kerkoj pune Të gjitha | Punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 09:53 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

22 Sht 09:53 Të tjera , Prishtinë

Instagram Followersa

13 Sht 13:44 Të tjera , Prishtinë

Frizer Mici

09 Sht 21:40 Të tjera , Pejë

Kerkoj 2 pastruese per pune ne Motel

08 Sht 20:02 Të tjera , Pejë

Sigurim

06 Sht 07:47 Të tjera , Fushë Kosovë

Kërkoj punë

29 Gush 12:08 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj pune

08 Gush 13:28 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

06 Gush 13:52 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj mirembajtese per banesen time

02 Gush 16:36 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

28 Korr 00:32 Të tjera , Prizren

Konkurs Pune / Vende pune / Oferta pune

24 Korr 15:47 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

23 Korr 00:59 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

21 Korr 13:31 Të tjera , Prishtinë

kerkoj pun roje

21 Korr 10:05 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

14 Korr 10:19 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

12 Korr 17:15 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj pune

06 Korr 14:45 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj punë shofer CE

02 Korr 20:41 Të tjera , Therandë

Pun

23 Qer 12:50 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

19 Qer 14:42 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

15 Qer 23:21 Të tjera , Fushë Kosovë

Kërkoj punë

15 Qer 03:14 Të tjera , Therandë

Kerkoj pun

28 Maj 15:19 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj pikap me pune

20 Maj 13:33 Të tjera , Prishtinë

Ofroj pune

25 Pri 08:47 Të tjera , Prizren

KERKOJ PUNE

25 Mar 12:22 Të tjera , Prizren

KERKOJ PUNE

22 Shk 00:10 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj Punë

22 Shk 00:00 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj punë

03 Shk 05:58 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj Punë

23 Jan 12:55 Të tjera , Prishtinë

Kërkoj pune

20 Jan 01:21 Të tjera , Fushë Kosovë

Pune

16 Jan 09:40 Të tjera , Prishtinë

Ofroj pune

10 Jan 16:48 Të tjera , Prizren

Shofer kat c,ce

09 Jan 01:19 Të tjera , Prishtinë

Kërkoj punë

04 Jan 17:47 Të tjera , Prishtinë

Kerkoj puntor per Auto Larje

04 Jan 03:36 Të tjera , Klinë

Kerkoj 5 puntor per mekanike

800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kerkoj pune | Të gjitha | Punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione