Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë të fushave të ndryshme në MerrJep.com


Shpallje për pozita të lira pune në fusha të ndryshme. Kërkoni konkurse për pozita të lira të punës dhe gjej punë në ndërtimtari, mjeshtër i parketit, mjeshtër për instalime të ujit, hidroizolime, si përkthyes, moler, oxhak pastrues dhe punë tjera të ndryshme në MerrJep.com.Dje 22:47 Të tjera , Pejë

Izolime

Dje 22:47 Të tjera , Drenas

IZOLIME

Dje 22:46 Të tjera , Prishtinë

IZOLIME

Dje 22:45 Të tjera , Klinë

IZOLIME

Dje 22:43 Të tjera , Ferizaj

IZOLIME ME KONDOR

Dje 20:55 Të tjera , Drenas

MALLTER, FASADA 044/141-171

Dje 20:54 Të tjera , Gjilan

mjeshter i instalimit te ujit dhe pllaka keramikes

Dje 20:01 Të tjera , Ferizaj

bejm prerjen dhe qarjen e druve

Dje 19:59 Të tjera , Klinë

Bejm rrethoja te parcellave

Dje 18:00 Të tjera , Prishtinë

Ofroj pune per mjeshter salldus


Gjej punë të ndryshme në MerrJep.com duke kërkuar për shpallje pune për pozitën që ju kërkoni në mesin e mijëra shpalljeve për punë në MerrJep.com.


Gjej punë të ndryshme në MerrJep.com


Mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në fusha të ndryshme. Kërko konkurse për vende të lira të punës dhe gjej punë në ndërtimtari, mjeshtër i parketit, mjeshtër për instalime të ujit, hidroizolime, si përkthyes, moler, oxhak pastrues dhe punë tjera të ndryshme të shpallura në MerrJep.com.


Shpall konkurse pune në platformën MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pozitën që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione