Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 17:30 Të tjera , Viti

Shfajs Aparat Saldimi

550 EUR

23 Pri 22:00 Të tjera , Viti

Kreveta nga druri +38349200094

80 EUR

23 Mar 13:11 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

Bazidalla

10 EUR

28 Shk 04:51 Prodhime ushqimore , Viti

Hudhra

123 EUR

22 Shk 23:05 Prodhime ushqimore , Viti

Hudhra

123 EUR

11 Jan 21:42 Prodhime ushqimore , Viti

Mjaltë natyrale ne shitje

15 EUR

05 Jan 06:29 Prodhime ushqimore , Viti

KALLAMOQ

8 EUR

03 Jan 04:17 Të tjera , Viti

mobile per shtepi

500 EUR

08 Dhj 10:44 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

MISER ME BOQ

9 EUR

08 Dhj 10:44 Prodhime ushqimore , Viti

GRUN

18 EUR

19 Nën 01:31 Prodhime ushqimore , Viti

Miser --- Kallamoq

9 EUR

17 Nën 06:23 Prodhime ushqimore , Viti

Miser kallomoq

9 EUR

14 Nën 18:48 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

Farë e Grurit NICOL

11 Nën 00:18 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

Shitet

28 Sht 15:05 Veshje dhe Tekstil , Viti

rroba nga zvicërra

80 EUR

31 Korr 18:38 Të tjera , Viti

dyr

150 EUR

29 Korr 22:43 Të tjera , Viti

Qeremide

150 EUR

07 Qer 12:32 Të tjera , Viti

Derrasa ahu

190 EUR

01 Pri 00:00 Të tjera , Viti

Gajbe nga Plastika

01 Pri 00:00 Të tjera , Viti

Gajbe nga Plastika

01 Pri 00:00 Të tjera , Viti

Gajbe nga Plastika

01 Pri 00:00 Të tjera , Viti

Gajbe nga Plastika

01 Pri 00:00 Të tjera , Viti

Gajbe nga Plastika

01 Pri 00:00 Të tjera , Viti

Gajbe nga Plastika

29 Mar 23:23 Të tjera , Viti

Gajbe nga Plastika

29 Mar 23:20 Të tjera , Viti

Gajbe nga Plastika

12 Shk 10:45 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

Paleta

2 EUR

25 Jan 11:50 Të tjera , Viti

Goma ver/dimer

2 EUR

24 Jan 18:56 Të tjera , Viti

Shiten buret te pastra 7 ero 50 copa

7 EUR

12 Jan 15:21 Të tjera , Viti

malinoa

12 Jan 10:01 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

paleta

3 EUR

15 Nën 21:05 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

miser i vjeter

28 Gush 17:20 Veshje dhe Tekstil , Viti

Paisje Breberi

1 EUR

13 Korr 16:04 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

Denga te sanes

2 EUR

11 Qer 23:03 Prodhime bujqësore/Bimë , Viti

Lule Vinca

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione