Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 | Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 ,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:21 Vetura , Burim

Shitet golf 5 viti 2006 2.0 dizel regj deri muajin 13.09

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 14:26 Vetura , Burim

Golf 7 GTD

16 999 EUR

16 Mar 11:20 Vetura , Burim

Shitet Golf 7 2013 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 10:36 Banesa , Burim

SHITET BANESA NE ISTOG • SUPER CMIM •

Numri i dhomave: 2
18 Shk 12:54 Vetura , Burim

Golf 4

2 450 EUR

21 Jan 08:49 Vetura , Burim

Golf 7 Automatik 2.0

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 08:49 Të tjera , Burim

Golf 7 Automatik 2.0

12 600 EUR

18 Jan 14:31 Vetura , Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

11 Jan 22:40 Vetura , Burim

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Dhj 20:25 Vetura , Burim

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Dhj 17:57 Vetura , Burim

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Dhj 08:49 Vetura , Burim

Goof 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Dhj 11:06 Vetura , Burim

shiten

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 16:57 Vetura , Burim

Shitet golf 2 1.6 dizell

1 180 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Tet 18:00 Vetura , Burim

Golf 2 country syncro 4×4

3 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 10:33 Vetura , Burim

Shitet Golfi 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 23:50 Vetura , Burim

Golf

800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 11:06 Vetura , Burim

GOLF GTI

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Gush 18:22 Vetura , Burim

Uu shittt

1 500 EUR

20 Gush 08:24 Vetura , Burim

Shitet Golf 2

850 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Gush 22:35 Vetura , Burim

Shitet Golf 2

850 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:31 Vetura , Burim

VR6 Golf 2

5 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Korr 00:30 Vetura , Burim

VW Golf VII

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Korr 00:05 Vetura , Burim

shes karrikat per golf 2

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Korr 14:21 Vetura , Burim

shes karrikat per golf 2

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Korr 11:15 Vetura , Burim

Golf 2

490 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Qer 20:41 Vetura , Burim

Golf 7 TDI 2,0 l Viti 2013 me Targa Gjermane

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 14:59 Vetura , Burim

golf2

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 12:31 Vetura , Burim

shitet

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 22:57 Vetura , Burim

golf 2

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 00:55 Vetura , Burim

golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 08:47 Vetura , Burim

Golf

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 15:38 Vetura , Burim

Golf 2

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 17:59 Vetura , Burim

Golf 5 plus

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 19:18 Vetura , Burim

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 16:47 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Burim

shitet ndrrohet

600 EUR

Viti: 2000
08 Nën 16:25 Vetura , Burim

Shes golf 2 1.9 TDI

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 18:27 Vetura , Burim

shitet ,ndrrohet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 05:02 Vetura , Burim

shitet+ ndrrohet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 09:14 Vetura , Burim

Shes pasatin 2 n gjendje shum te mir matorrin e golf 4 1.9

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 22:22 Vetura , Burim

Golf 2

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 17:22 Vetura , Burim

Golf 2

850 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione