Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dru - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dru , kategori , ose vendndodhje Burim , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dru Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  VF  ·  Burim

Honda 1000cc

1 500 EUR Price Reduced

Sot 22:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Burim

Fiat ducato i sapo ardhur nga CH

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 00:05 Shtëpi  ·  Burim

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 10
14 Shk 08:32 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Burim

Shiten drut

1 EUR

04 Shk 17:08 Të tjera  ·  Burim

Dru Bungu

1 EUR

01 Shk 19:53 Kafshë në fermë  ·  Burim

Boks me kulem

08 Jan 10:03 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Burim

Boksi per qene

27 Dhj 08:50 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Shitet Trungu i Arres

1 000 EUR

16 Dhj 22:46 Të tjera  ·  Burim

Dru - 5 metër

17 Nën 20:45 Të tjera  ·  Burim

Shkalle suedeze per fizioterapi

09 Nën 15:05 Të tjera  ·  Burim

Shes dru

45 EUR

09 Nën 14:47 Garazhe, kioska dhe baraka  ·  Burim

Dera e drurit

01 Nën 14:01 Vetura  ·  Audi  ·  A2  ·  Burim

Dru mal

40 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 20:17 Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh  ·  Të tjera  ·  Burim

Shporet me dru per nxemje qendrore

900 EUR

30 Tet 12:01 Të tjera  ·  Burim

Banje e Pejes

28 Tet 01:29 Vetura  ·  Aston Martin  ·  Rapide  ·  Burim

Dru bung qarr

45 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Tet 21:18 Të tjera  ·  Burim

shes dru

50 EUR

04 Tet 13:53 Të tjera  ·  Burim

��Dru Bungu

65 EUR

26 Sht 06:14 Të tjera  ·  Burim

Shiten Drut

20 Sht 10:53 Të tjera  ·  Burim

shes Dru

18 Gush 04:00 Të tjera  ·  Burim

Shes dru

18 Gush 03:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Burim

Dru

04 Gush 20:24 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Trerë për kulm

155 EUR

08 Korr 19:45 Shtëpi  ·  Burim

Shitet shtepia ne Banje te pejes

Numri i dhomave: 5
16 Maj 06:43 Të tjera  ·  Burim

Shiten mobilet

29 Pri 23:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Burim

Kuzin

15 Pri 21:08 Të tjera  ·  Burim

Shitet vitrina dhe tavolina

2 023 EUR

02 Pri 09:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  450  ·  Burim

Dru

40 EUR

25 Shk 16:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Mal dru traktor

111 EUR

05 Shk 18:34 Të tjera  ·  Burim

Drut ne shitje

20 Jan 11:35 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Burim

Shiten munsi ndrrimi qe me konvenon

3 500 EUR

18 Jan 14:31 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

18 Dhj 11:17 Të tjera  ·  Burim

Dru Bungu

300 EUR

18 Dhj 11:05 Të tjera  ·  Burim

Dru Bungu

300 EUR

05 Dhj 11:07 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Burim

Dru per shitje ne Banje te Pejes

01 Dhj 21:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Burim

Dru traktor kerr

45 EUR

21 Nën 03:03 Vetura  ·  BAIC  ·  X25  ·  Burim

Dru kerr traktor

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Nën 23:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Burim

Shiten 15 metra dru bungu

1 EUR

12 Nën 19:21 Të tjera  ·  Burim

Dru bungu

06 Nën 20:27 Të tjera  ·  Burim

dru

06 Nën 11:59 Makina dhe Vegla  ·  Burim

Matorr sharrë per dru

03 Nën 20:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Burim

Shiten munsi ndrrimi qe me konvenon

3 450 EUR

14 Gush 22:36 Të tjera  ·  Burim

Shporet

200 EUR

14 Gush 22:36 Të tjera  ·  Burim

Shporet

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dru | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Dru në kategorinë Të tjera
  • dru në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Dru në kategorinë Laptop/Notebook
  • Dru në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • dru në kategorinë Makina dhe Vegla
  • dru në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Dru në kategorinë Hapsirë afariste
  • Dru në kategorinë Lule dhe bimë
  • dru në kategorinë Veshje
  • dru në kategorinë Prodhime bujqësore/Bimë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione