Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


16 Nën 19:47 Kafshë shtëpiake Të tjera , Burim

Viqat ne shitje

1 EUR

16 Nën 18:57 Vetura , Burim

Nissan Terrano2

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 18:25 Vetura , Burim

Opel Meriva 1.7 Disel 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 15:29 Banesa , Burim

Shitet Banesa në Istog

Numri i dhomave: 2
16 Nën 14:21 Makina dhe Vegla , Burim

Rehm WIG Aparat Saldimi

2 200 EUR

16 Nën 09:43 Kafshë në fermë , Burim

Shiten 6 muj

4 EUR

16 Nën 06:36 Kafshë në fermë , Burim

Shiten zogj

15 Nën 18:51 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Burim

Lidhese Bari

1 300 EUR

15 Nën 17:54 Vetura , Burim

Shitet tourani tdi me ulse ne gjendje shum te mir

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 12:30 Vetura , Burim

Touareg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 09:47 Të tjera , Burim

Kreveta pa dyshek 60€ +38349375063

15 Nën 07:15 Kafshë në fermë , Burim

shiten viqat

15 Nën 06:28 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Burim

Pompe GRUNDFOS

60 EUR Price Reduced

15 Nën 06:27 Vetura , Burim

Shitet Nissan Vanette 2.3D

1 500 EUR

14 Nën 17:40 Vetura , Burim

Peugeot 206cc 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:27 Vetura , Burim

Nissani

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 16:23 Vetura , Burim

Shitet w Bora ne gjendje te mir

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 12:01 Vetura , Burim

Shitet pasati b5

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Nën 11:30 Kafshë në fermë , Burim

Sane dhe kashte

14 Nën 01:23 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Burim

Guma per dimer

14 Nën 01:18 Kafshë në fermë , Burim

Shiten rrotuballat

35 EUR

14 Nën 01:01 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Burim

SHES RROTOBALLA

14 Nën 00:01 Banesa , Burim

Banes me 4 Dhoma e 110 meter katror

79 900 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
13 Nën 18:47 Të tjera , Burim

Tenda Karriga Tavolina me Qera

1 EUR

13 Nën 18:46 Vetura , Burim

Shitet golfi 4

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 08:41 Kafshë në fermë , Burim

Shitet mzati

1 EUR Price Reduced

13 Nën 08:38 Vetura , Burim

Opel frontera

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Nën 22:43 Vetura , Burim

Vw caddy 1.6 tdi -11 me dogan

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 22:40 Kafshë në fermë , Burim

Shiten Vjetat

12 Nën 21:28 Kafshë shtëpiake Qen , Burim

Akita Amerikane

12 Nën 19:25 Shtëpi , Burim

Shitet shtepia Istog

Numri i dhomave: 6
12 Nën 10:19 Garazha, kioska dhe baraka , Burim

Shitet Kioska

2 300 EUR

12 Nën 06:18 Kafshë në fermë , Burim

Shes Duj Sanes

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione