Burim | merrjep.com


Sot 00:57 Vetura , Burim

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS TARGA TE HUAJA

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:57 Vetura , Burim

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ ME AKSIDENT - ANGLEZE

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:57 Vetura , Burim

AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT

9 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:56 Vetura , Burim

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Shitorja Vetura , Burim

Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 Shitorja Vetura , Burim

VW POLO 1.6 Disel TDI (i)

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:03 Banesa , Burim

SHES BANESEN

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:29 Vetura , Burim

fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:19 Vetura , Burim

Mercdes C200 viti 2010 pa dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Banesa , Burim

Kredi për para midis individëve seriozë

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 19:31 Vetura , Burim

Golf 4 1.9 Automatik

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:11 Vetura , Burim

Shes fellnat 14 coll

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim