Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyer | Dardanë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyer,kategori,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dyer Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Mar 11:23 Makina dhe Vegla , Dardanë

Mjete per kopsht

1 EUR

18 Dhj 16:20 Vetura , Dardanë

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 12:13 Materiale për ndërtim , Dardanë

Dyer

100 EUR

07 Sht 21:11 Shtëpi , Dardanë

SHTEPITE NE SHITJE

1 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Korr 17:48 Të tjera , Dardanë

Maqina per Dyer dhe Dritare te plastikes

5 200 EUR

04 Qer 10:34 Makina dhe Vegla , Dardanë

Pvc Maqina pér Dyer dhe Dritare

5 900 EUR

07 Mar 16:27 Vetura , Dardanë

SHITET

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 19:47 Vetura , Dardanë

Golf 5 në gjendje shumë perfekte

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 21:37 Të tjera , Dardanë

Dyer alumini

150 EUR

08 Shk 13:54 Të tjera , Dardanë

Shiten 4 dyer

12 Sht 10:30 Vetura , Dardanë

Shitet-Ndrrohet ( Mjete per resotrant )

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:30 Vetura , Dardanë

PEUGEOT 106

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Mar 23:43 Baraka dhe garazha , Dardanë

Dyer per garazhë

250 EUR

06 Mar 08:18 Shtëpi , Dardanë

NDERTOJM SHTEPI ME QELSA NE DORE

52 000 EUR

26 Shk 20:25 Vetura , Dardanë

Shes Bmw

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 14:36 Vetura , Dardanë

Shes Gjipin 2.2 Disel RKS 4x4

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 17:34 Vetura , Dardanë

SsangYong Kyron

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 17:07 Vetura , Dardanë

Shes Citroen Elysee 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 15:31 Vetura , Dardanë

golf 3

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 14:09 Vetura , Dardanë

Mercedes-Benz sprinter 310D

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dyer | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione