Deçan | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | merrjep.com

Adly , 2
Aeon , 2
Aixam , 1
Aprilia , 9
Baotian , 1
BMW , 3
Cagiva , 1
Daelim , 2
Derbi , 1
Explorer , 1
Gasgas , 1
Gilera , 1
Honda , 36
Husaberg , 1
Husqvarna , 5
Italjet , 1
Kawasaki , 8
KTM , 10
Lifan , 1
Motowell , 1
Mz , 1
Norton , 1
Peugeot , 4
Piaggio , 2
Polaris , 3
Shineray , 2
SMC , 1
Suzuki , 10
Yamaha , 70
23 Jan 23:23 Sportiv , Deçan

shitet dhe ndrohet me makin

1 700 EUR

Viti: 1994
20 Jan 16:26 Skuter , Deçan

Motorr sharr

150 EUR

Viti: 1999
22 Dhj 18:49 Chopper/Coustom , Deçan

Aprilia choper

450 EUR

Viti: 1996
13 Dhj 00:24 Kros/Enduro , Deçan

Kawasaki

700 EUR

Viti: 2000
15 Nën 19:21 Skuter , Deçan

garelli

300 EUR

Viti: 2004
04 Nën 15:52 Skuter , Deçan

Yamaha 125cc

250 EUR

Viti: 1998
19 Sht 21:26 Skuter , Deçan

Skuter mondial R150 cc

220 EUR

Viti: 2008
12 Sht 11:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Motorr

1 200 EUR

Viti: 1991
10 Gush 20:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Xmotor

1 000 EUR

Viti: 2008
30 Korr 20:35 Skuter , Deçan

Yamaha

260 EUR

Viti: 2016
21 Korr 21:39 Skuter , Deçan

Yamaha

260 EUR

Viti: 2016
10 Korr 21:31 Skuter , Deçan

Skuter Mondial Revival 50cc

700 EUR

Viti: 2015
07 Korr 05:49 Sportiv , Deçan

Skuter

400 EUR

Viti: 2009
28 Qer 13:04 Skuter , Deçan

Skuter mondial

320 EUR

Viti: 2008
27 Qer 21:40 Skuter , Deçan

Skuter yamaha

280 EUR

Viti: 2016
06 Qer 21:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

YAMAHA YZF 250

170 EUR

Viti: 2007
06 Qer 21:52 Kros/Enduro , Deçan

YZ450F

40 EUR

Viti: 2006
05 Qer 18:57 Sportiv , Deçan

Motor

120 EUR

Viti: 2002
04 Qer 08:03 Sportiv , Deçan

Kavasaki

Viti: 2003
18 Maj 23:23 Skuter , Deçan

Skuter 70cc

300 EUR

Viti: 2003
12 Maj 22:12 Kros/Enduro , Deçan

honda

600 EUR

Viti: 1990
Në fillim