Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne me goma | Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne me goma,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne me goma Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:41 Vetura , Drenas

Opell astra 2.0 dti full opcion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:39 Vetura , Drenas

Mercdes c.220 cdi full opcion

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:29 Vetura , Drenas

OPEL ASTRA DISEL RKS 10MUJ viti 2002

2 600 EUR

Dje 17:36 Vetura , Drenas

Bmw 320d pa dogan

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 Vetura , Drenas

Passat cc 2.0 Tdi rks 11 muaj 2009

8 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 Vetura , Drenas

Bmw 1 model 87 2.0 dizel rks 2011

7 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:22 Vetura , Drenas

VW Tiguan 2.0 Tdi Comfort Premium

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:02 Vetura , Drenas

Golf 7 1.6 DSG automatik xenon

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 17:46 Vetura , Drenas

Cady 1.9 SDI

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 12:55 Vetura , Drenas

Polo 1.6 TDI Ne gjendje shum te mire

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:54 Vetura , Drenas

Mercedes c220 Amg Line Full Extra

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:50 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Drenas

Fellne 19

350 EUR

13 Mar 15:06 Vetura , Drenas

Passat 2 1.6 Turbo Dizel Interkuller +Ndrrim

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 13:18 Vetura , Drenas

Opel Corsa 1.7 Dizel 'Japan' RKS E Ree��

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 18:25 Vetura , Drenas

Bme X3 4x4

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 16:11 Vetura , Drenas

Shitet VW Touareg R5 2.5 TDI 174hp

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 18:18 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Drenas

Fellne bmw 18

500 EUR

18 Shk 13:24 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 20:28 Vetura , Drenas

Bmw X3 Xdrive 2.0D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:42 Vetura , Drenas

Ushit *FLM*

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 22:20 Vetura , Drenas

Opel Corsa 1.3

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 16:02 Vetura , Drenas

Golf 3 1.9 Dizel Fabrikisht Vp'95 RKS

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 21:24 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Drenas

Fellne

25 EUR

27 Jan 22:41 Vetura , Drenas

Bmw X3 2.0D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:46 Vetura , Drenas

Shes BMW X3 2.0D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 22:04 Vetura , Drenas

Golf 6 2.0 TDI automatik DSG ne gjendje perfekte .

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 12:20 Vetura , Drenas

Mercdes c.220 cdi 7 muj rks

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 11:02 Vetura , Drenas

Bmw E46 318i 1.8 Benzin RKS 8MUJ +NDRRIM

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 09:14 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0 (1 vit Rks)

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 17:50 Vetura , Drenas

Mercedes c220 Automatik Avangard extrem gjendje te mire

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 19:01 Vetura , Drenas

Audi a4 2.0 TDI 2008 Extrem gjendje tmir

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne me goma | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione