Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

libra | Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe libra,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj libra Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Mar 12:52 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0 Tdi 2013

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 15:54 Vetura , Drenas

Pikap cady

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:03 Vetura , Drenas

OPELL ASTRA 1.7 DTI E DOGANUAR

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 22:40 Vetura , Drenas

Shes golf 6 plus Automatik 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 10:59 Vetura , Drenas

GOLF 1.6 TDI HIGHLINE I PO SA ARDHUR NGA JASHT

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 12:39 Vetura , Drenas

VW Golf 2.0 TDI Panoram

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 09:29 Vetura , Drenas

Merceses Benz

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 18:31 Vetura , Drenas

U shit AUTO "NITI"����

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 11:19 Për fëmijë Veshje , Drenas

Libra leximi-romane

10 EUR

25 Jan 19:04 Vetura , Drenas

Shitet nisani 2.5 dti viti 2011

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 03:33 Vetura , Drenas

Shitet BMW X1 viti 2010 km 241 motorri 1.8 dizell

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 17:06 Vetura , Drenas

Mitsubishi L200

17 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Nën 19:06 Vetura , Drenas

Mercedes c klase c220 Elegance

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 15:04 Vetura , Drenas

Mercedes Benz c220 manual

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:52 Vetura , Drenas

Golf 4 1.9 2002 pa dogan

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 09:05 Vetura , Drenas

VW Passat 3c 2.0 Tdi Full Extra Nga Zvicra Ch -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj libra | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione