Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 18:05 ,

Mercedes 200

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

Honda

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:01 ,

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:00 ,

PJSE PER MITSUBISHI L200- 2004-2010

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:58 ,

Pjes per Toyota rav 4 -2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 15:58 ,

PJES PER TOYOTA RAV 4

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:58 ,

PJESE PER HONDA CR-V 2.2

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:57 ,

PJESE PER M ITSUBISHI OUTLANDER 2.0

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:57 ,

Shitet

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:57 ,

Pjese per GRAND CHEROKEE 3.0 DISEL

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:56 ,

PJESE PER NISSAN NAVARA 2.5-2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:55 ,

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:55 ,

PJESE- NISSAN MURANO. 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:54 ,

PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:54 ,

PJESE PER KIA SPORTAGE 2.0- 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:53 ,

PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:52 ,

PJES PER TIGUAN 2.0- 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione