Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Kompjutera desktop | Asus | Deluxe

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Asus Deluxe | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 16:24 Kompjutera desktop , Ferizaj

KAMERA

5 EUR Price Reduced

24 Jan 17:07 Kompjutera desktop , Ferizaj

Shitet pc asus

16 Dhj 23:15 Kompjutera desktop , Gjilan

Blejm pjes elektronike

13 Nën 13:15 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shes Asus ROG Strix

1 900 EUR

02 Nën 10:18 Kompjutera desktop , Gjilan

Shitet ��

19 Sht 19:29 Kompjutera desktop , Prishtinë

Pc Asus

60 EUR

17 Sht 09:09 Kompjutera desktop , Gjilan

shitet

400 EUR

14 Korr 10:15 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC i5 gen 11

700 EUR Price Reduced

12 Korr 15:01 Kompjutera desktop , Gjilan

Kompjuter dhe Monitor

1 950 EUR

22 Maj 22:12 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet ssd e re 128 gb

25 EUR

28 Mar 16:59 Kompjutera desktop , Gjilan

Shitet pc gaming

650 EUR

25 Jan 11:58 Kompjutera desktop , Lipjan

MSI Radeon RX 5700 XT

1 000 EUR

09 Jan 15:21 Kompjutera desktop , Ferizaj

Kripto valuta

1 EUR

06 Jan 09:55 Kompjutera desktop , Kastriot

PC Gaming

1 700 EUR

03 Jan 12:05 Kompjutera desktop , Prishtinë

PC Gaming

1 700 EUR

30 Dhj 13:05 Kompjutera desktop , Prishtinë

PC Gaming

1 850 EUR

06 Nën 19:11 Kompjutera desktop , Ferizaj

Shitet pc gaming

350 EUR

02 Nën 19:47 Kompjutera desktop , Ferizaj

shitet PC GAMING

530 EUR

07 Tet 23:28 Kompjutera desktop , Gjilan

core i5 2500k

50 EUR

14 Korr 19:13 Kompjutera desktop , Ferizaj

shitet pc komplet

1 550 EUR

01 Pri 00:36 Kompjutera desktop , Prishtinë

shes pc i7 gen 1

70 EUR

22 Mar 20:49 Kompjutera desktop , Besianë

Asus i5 8GB 500GB

30 Nën 23:24 Kompjutera desktop , Prizren

PC GAMING

220 EUR

11 Qer 17:14 Kompjutera desktop , Ferizaj

Pc gaming urgjentt

360 EUR

09 Qer 11:21 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming pc all in one

390 EUR

04 Qer 11:14 Kompjutera desktop , Kastriot

Shes pc gaming

08 Maj 07:09 Kompjutera desktop , Kastriot

Shes pc gaming

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Asus Deluxe | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione